Dziwne zachowanie systemu ;/


(Djspezial) #1

Witam!

Mam następujący problem :

Od dzisiaj dzieje się coś niedobrego z moim systemem xp . Przykładowo otwieram okienko mój komputer i przeciągam go myszką w lewy róg pulpitu a ono powraca samoczynnie natychmiast do środka i nieda się go ruszyć, następnie ładuję jakąś stronę internetową i nagle akcja jest anulowana . Instaluje jakieś oprogramowanie i ciagle instalator jest anulowany. Wchodzę w we właściwości a tu nagle okienko samo się zamyka, program jeżeli jakiś uruchomie to działa ale wszystko co nalezy do systemu czyli właśnie wchodzenie we właściwości np połączeń sieciowych jest nagle anulowane, teraz jak piszę ten post również czasem niektóry klawisz muszę wcisnąć 3 4 krotnie aby wyskoczyła literka ;/ nie wiem co mam robić ? Restartowałem komputer i nic, skanowąłem nodem i nic, skanowałęm Malware Anti Malware i nic ;/ mam zrobic formata ?? Proszę o pomoć ponieważ jest to b uciążliwe ??


(Admin) #2

Spróbuj przeskanować system programem: SUPERAntiSpyware Free Edition


(Bdogieros) #3

http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php

sprawdź tym


(Acorus) #4

Jak już to progr.Malwarebytes Anti-Malware.Póżniej pokaż logi z OTL otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html


(Adi01) #5

Tak jak wyżej, pobierz program malwarebytes anti malware http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html

Po pobraniu i zainstalowaniu zaktualizuj go i uruchom Pełne skanowanie systemu. To, co znajdzie, usuń. Log ze skanowania wklej tutaj.

Dodatkowo zrób skan programem OTL, do którego link podał kolega wyżej. Radzę też zaopatrzeć się w jakiś antyvirus.


(Bdogieros) #6

jak kto lubi, preferencje osobiste