Dziwne zachowywanie się PC

Witam. Zacznę od razu… więc ostatnio mój komputer zaczął się dziwnie “zachowywać”. Otóż pierwszą rzeczą jest samo-wyłączanie się. Od pierwszego włączenia PC mam 3h~, bo wtedy się sam od siebie wyłącza. Tak, było od cholery takich tematów w sieci, lecz mój problem jest nieco inny i kompletnie nie wiem co z tym zrobić. Po pierwszym wyłączeniu, odczekuje chwile i odpalam ponownie, lecz za jakąś godzinę będzie to samo… ale też dziwi mnie to że po każdym razie jak włączam go z powrotem - zaczyna wyć/huczeć (?) Więc odpalam program Everest, wycie komputera spada do minimum i już nic nie słychać, a temperatury:

http://img405.imageshack.us/img405/5777/wtfzk.png

Screen robiłem podczas pisania tego posta.

Komputer ma 2,5 roku, nic nie było wymieniane

2.4ghz

1024 GB Ram

No i więc w czym problem? Zasilacz? jeśli tak, to z czym to się je?

Z góry dziękuję.

Tak przy okazji, Windows to Windows XP mam tylko skin Visty :wink:

Don’t flame me plx ;x

Poprawiłem błędy, lecz jak można zauważyć, mieszkam w Szwecji kilka lat więc nie zawsze piszę poprawnie po Polsku :slight_smile:

a na czym ta innosc polega? ze musisz kilka razy wlaczyc aby zaskoczyl?

to sie je ze sklepem - idziesz i kupujesz nowy zasilacz 8)

jakas delte, MC, forton/fsp, amarox do 100zl znajdziesz, czasem na gwarancji…

@UP: Nie. Po prostu nie znalazłem posta który byłby podobny do mojego przypadku, a zdziwiło mnie też “huczenie” komputera przy ponownym starcie więc jakoś to połączyłem :stuck_out_tongue:

Btw. zobacze co da się zrobić :wink:

To napięcie lini 12 V jest nie za ciekawe :slight_smile:

67 stopni karty graficznej mnie trochę niepokoi.

Czy przed testem komputer był w stresie?

Podczas kiedy gram, jest jeszcze gorzej… temp. dochodzi do max. 80’c Czy jest to wina kochanego wentylatora? Myslalem czy by go nie przesmarowac :stuck_out_tongue:

btw. od 5 godzin się narazie nie wylaczyl z tego co widze. No w kazdym badz razie nie jest dobrze i tak.

Wymień zasilacz i napisz jaka to karta graficzna.

@UP : Karta graficzna to Nvidia GeForce 7600 GS

Jak mowilem, w PC nie było nic wymienianego prócz CD-Romu

Jesli chodzi o zasilacz, to jaki byłby porzadny? i ile V ?

Nie bijcie : x

jak wyżej wymieniali Napięcie 12 v jest nie te teges zrob cos z tym :))

350 W powinnien wystarczyc

zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html

Tak.

Kup w pierwszym lepszym sklepie zasilacz, z firm wymienionych tutaj jako dobre: zasilacze-dobre-oraz-zle-t267392.html . Pojedź z kompem do serwisu, tam Ci wszystko złożą.

BTW: Zasilacz 350W w zupełności wystarczy, ale ważne żeby był oryginalny.

sil ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.