Dziwnie działające Logitech x-540

1.Testując je zauważyłem coś dziwnego: kiedy uruchamiam mp3 na winampie grają wszystkie głośniki tylko tylnie trochę ciszej a kiedy uruchamiam tryb Matrix tylnie się nie włanczają i słychać tylko przednie…nie wiem czy to tak ma być?

2.Posiadam dwa głośniki z wieży diora…czy jest jakaś możliwość żeby podpiąć je do tego zestawu?

3.Sprzedawca w sklepie poradził, aby w pełni wykorzystać możliwości tych głośników należy zaopatrzyć się w jakąś nowszą kartę muzyczną…CREATIVE Audigy lub najlepiej CREATIVE X-Fi…teraz mam Creative Sound Blaster 5.1 Live! i nie wiem czy faktycznie lepiej zaopatrzyć się w nową.

ad.3 Do tych głośników chyba spokojnie Live 5.1 powinien wystarczyć ;]

Tylko w winampie którego widzę używasz np sprawdż czy używa sterowników od live-a… >> Odpalasz winamp wchodzisz Options potem Preferences i zjeżdzasz do zakładki Output i zaznaczasz Nullsoft DirectSound Output i na dole klikasz configure i tu na górze masz albo Podstawowy sterownik dzwięku albo właśnie livea i musi być ustawione na livea ;]

ad.2 głośników z diory nie podłączysz musiał byś mieć do nich osobny wzmacniacz i podłączać do komputera przez rozdzielacz na 2 wychodzący z kompa ;]

ad.1 Tu dokładnie nie wiem ;] Ale teoretycznie bez opcji matrix powinny grać tylko dwa przednie… Sprawdz w ustawieniach livea może tam jest coś żle ustawione jakiś np efekt czy coś…

Mam wzmacniacz do głośników z diory: Diora stereo amplifier ws 350. Rozdzielacz tez się znajdzie tylko pytanie z którego wyjścia? bo mam trzy wtyki: pomarańczowy…zielony i czarny.

A w ustawieniach Creative Mixer mam ustawione wszystko na: No Effects.