DZiwnie dzialajacy Wine!

Po co Ci gry pod wine jak jest pełno gier pod linuksa? Pod wine odpalasz na prawdę klasyki i gry, których nie znajdziesz na linuksa :slight_smile:

Zajrzyj sobie tutaj

Pozdrawiam!

Alinek:

TORCS jest w wersji dla linuxa, nie ma po co jej emulować przez Wine.

Wiem, ze Torcs jest w wewrsji pod linuxa, ale ja mialem akurat na plytce :slight_smile: wiec chcialem sprawdzic tego wine… i po kilku godzinach (moze nawet po dniu) wertowaniu po sieci udalo mi sie je odpalic… Teraz sobie sciagnelem xmoto na linuxa i dziala :slight_smile: zobacze sobie jeszcze jakies gry na linuxa. Czy na wine uruchomie stare, ale jare GTA VC?

jęsli jest w nazwie folderu spacja np.

Program Files

to oznacz ją tak podczas wpisywania o konsoli :

"Program FIles"

Wielkie dzieki D@widos! !!

Ostatnio probowałem uruchomić GTA2,dźwięk jest,grafa normalna,ale gra strasznie muli(nie tnie się tylko działa tak jak by w zwolnionym tempie).W necie szukałem i znalazłem na jakimś forum ten problem ale pozostał on bez rozwiązania na razie.

Kurcze, szkoda… Choc gdyby nie ty, to pewnie nie wiedzial bym nawet 10% tego co wiem teraz o linuxie. A jakie gry komercyjne udalo wam sie jeszcze uruchomic na linuxie/wine. Czytalem gdzies, ze da sie uruchomic DOOM3, tzn. jakbym kupil tego Doom’a na plytce to moglbym go zainstalowac na Linuxie?

Jeśli tak cie interesuje uruchamianie gier na linuksie to może warto w to zainwestować —>

http://www.cedega.pl

Nie… Od gier “nie-do-uruchomienia” mam Windows’a. Wiec jakie gry udalo wam sie uruchomic na Linuxie? Co to sa te porty od gier, ktore umozliwiaja uruchomienie jej w Linuxie? Co bedzie z tym Doom’em 3?

CS chodzi bardzo dobrze przez wine.

A co myslicie o darmowym CVS Cedega??? Bo podobno bardzo dobre. Wlasnie sobie sciagam pozniej powiem jakie rezultaty :slight_smile:

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 19:30

Kurcze ile to sie mzoe instalowac…??? Jzu chyba z 30-45 minut i nadal jest w 3 pkt. Czy potrzeba miec wlaczony internet przy instalacji tego?