Dziwnie skaczace zuzycie procesora


(Cromwel1) #1

Nowy Laptop Sony VAIO vpcf12s1e z win7 x64, problem zaczą sie niedawno. Zauwazylem ze procesor dziwnie skacze, znaczy sie turbo boost, mimo tego ze nie uruchmiam nic nadzwyczaj wymagajacego turbo boost skacze jak szalony nawet przy kompletnej bezczynnosci z mojej strony. Na poczatku nie bylo tego problemu, wydaje mi sie ze moglem zalapac jakiegos syfa(antywir McAfee). Ponizej moj log probowalem sam cos odczytac ale zanim cokolwiek zrobie wole poradzic sie profesionalistow. Pozdrawiam.

http://wklejto.pl/79813


(ahonen97) #2

HijackThis od dawna się nie używa daje krótkie i nie szczegółowe logi po za tym infekcje nauczyły się ukrywać i ich nie wykryje.

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku. otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

Klikasz przycisk "Skanuj".

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu "Uruchom jako Administrator".

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org/ a w poście dajesz link.Pobierz i przeskanuj pełny skan http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html co znajdzie usun wszystko wklej logi z usuwania


(Cromwel1) #3

Oto logi

http://www.wklejto.pl/79856

http://www.wklejto.pl/79857

i log z Malware:

http://www.wklejto.pl/79858