Dziwnie zachowujacy sie internet


(Tony321) #1

Wszedłem na forum ktore podałem nizej i tam sćiągnełem programy do niwelowania lagow i przyśpieszenia internetu. Prosze mnie nie karac za to ze zlinkowałem to forum gdzie to scignęłem i nie wiem czy to legalne ale moj problem polega na tym ze mam internet 128KB/s i zawsze jak cos ściągałem to miałem transfer w granicach od 14,9 do 15,6 kb/s a po zastosowaniu tych programow jak cos zacznę scignac najpier jest 20 i spada sobie ten transfer do 12kb/s i niezej i nizej az do 2 kb/s. Jak mogę porwócic do starych ustawien internetu? Aby wszystko było po staremu?

PS: Nie wiem czy przywracanie systemu by cos pomogło ale, ale napewno nie w moim przypadku poniewaz jak wejde w punkty przywracania systemu i wybiore jakis to po uruchomieniu ponownym kompa wyskakuje ta standardowa ramka i tam jest napisane że żadne zmiany nie zostały wprowadzone... Nie wiem co jest grane..

http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=85390&highlight=lagi


(matiit) #2

Trzeba być zarejestrowanym na tym forum ;/

Weź skopiuj te operacje co wykonałeś bo tak możemy się tylko domyślać...


(lazikar) #3

Jako OT kosz.


(Tony321) #4

hmm własciwie to zrobiłem tak jak tamten uzytkownik napisał (ten co napisał ten poradnik) uzyłem wszystkich programow. min, Internet Cyclone 1.90, TCP Optimizer, OptiNet 1.2. I teraz net zdeczka fixuje ale lagow nie ma, czy jest jakas możliwosc porwrócenia do starych ustawien albo resetowania tych co sa?