Dziwnie zachowujacy sie internet

Wszedłem na forum ktore podałem nizej i tam sćiągnełem programy do niwelowania lagow i przyśpieszenia internetu. Prosze mnie nie karac za to ze zlinkowałem to forum gdzie to scignęłem i nie wiem czy to legalne ale moj problem polega na tym ze mam internet 128KB/s i zawsze jak cos ściągałem to miałem transfer w granicach od 14,9 do 15,6 kb/s a po zastosowaniu tych programow jak cos zacznę scignac najpier jest 20 i spada sobie ten transfer do 12kb/s i niezej i nizej az do 2 kb/s. Jak mogę porwócic do starych ustawien internetu? Aby wszystko było po staremu?

PS: Nie wiem czy przywracanie systemu by cos pomogło ale, ale napewno nie w moim przypadku poniewaz jak wejde w punkty przywracania systemu i wybiore jakis to po uruchomieniu ponownym kompa wyskakuje ta standardowa ramka i tam jest napisane że żadne zmiany nie zostały wprowadzone… Nie wiem co jest grane…

http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=85390&highlight=lagi

Trzeba być zarejestrowanym na tym forum ;/

Weź skopiuj te operacje co wykonałeś bo tak możemy się tylko domyślać…

Jako OT kosz.

hmm własciwie to zrobiłem tak jak tamten uzytkownik napisał (ten co napisał ten poradnik) uzyłem wszystkich programow. min, Internet Cyclone 1.90, TCP Optimizer, OptiNet 1.2. I teraz net zdeczka fixuje ale lagow nie ma, czy jest jakas możliwosc porwrócenia do starych ustawien albo resetowania tych co sa?