Dziwny błąd routera?

Witam mam cały pakiet w upc net,tv,tel korzystam z dwóch ruterów jeden główny a do niego wchodzi drugi który rozdziela sygnał na dwie konsole na xa i ps3 ,wszystko zaczęło sie od tego ze chciałem zadzwonić ze stacjonarnego ale nie było sygnału kontrolka w telefonie paliła sie ale brak sygnału wiec sprawdzam podłączenie routerów i odpinam kabel telefoniczny od routera upc i wkładam w drugie gniazdo po chwili przełączyło mnie na rozmowę obcych ludzi gdy sie odezwałem ta osoba sie rozłączyła bardzo dziwne i śmieszne potem bawiłem sie bo miałem nadzieje ze sie jeszcze gdzieś “podczepię” ale nic z tego i teraz pytanie z czystej ciekawości czy jakoś sie to nazywa ,czy można w sposób kontrolowany podłączyć sie pod czyjaś rozmowę i czy to sa tylko sytuacje losowe i na czym takie połączenie przez manipulacje przy routerze i kablu telefonicznym dokładniej polega?

Hej,

Wygląda to na zwykły zbieg okoliczności. Równie dobrze mogłeś po prostu podnieść słuchawkę nie bawiąc się kablem od routera i też podłączyć się pod czyjąś rozmowę. Takie zdarzenie mogło być spowodowane na przykład przez błędne złączenie przewodów w centralce - technik przyszedł coś sprawdzać i błędnie się podłączył… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

moderntalkingfun ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.