Dziwny błąd w moim komputerze

Witam, od pewnego czasu (3-4 miesięcy) ubolewam się z dziwnym problemie w moim komputerze.

Być może ktoś się z tym samym problemem spotkał, lub nie , i może się wydawać nie do pojęcia…przechodzimy do sedna sprawy…

Co jakieś 5-10 min ( najczęściej) , 1 godzine( najrzadziej) pojaawia się ten właśnie błąd. Chodzi o to ,że wtedy jest charakterystyczni dzwięk windows-a 7 ( podam przykład… jesteśmy w folderze jakimś, i gdy klikamy jakiś przycisk na klawiaturze to słychać właśnie ten charakterystyczny dzwięk. Czas trwania tego dzwięku , to jakieś 10 sekund, po czym nastaje cisza, i po jakiś 10min znów to nawraca. Jest to wręcz denerwujące.

Napotkałem się również przy tym problemie (gdy ono występuje) to “samo” klika litere “Q” . Gdy chcę wejść np. na facebooka, i wpisuje hasło to muszę czekać aż przestanie ten błąd działać, i dopiero wtedy wpisać hasło, bo mi wpisuje “qq”.

Mogłem to napisać chaotycznie, ale przepraszam, to ze zmęczenia.

Dodam jeszcze,że nie chce robić formatu :). przeczyszczałem windows ccleaner , usuwałem rejestr, skanowałem komputer - nic. Dalej to samo.

Z góry dziękuję.

Nie grzeb w systemie tylko zmień kawiaturę !!