Dziwny folder, który sam utworzył się na dysku

Na nowym laptopie na dysku DATA (D:) utworzył mi się folder o nazwie “9f675ea8c8e07cf6bbcb6f342f577c29”. Po kliknięciu otworzyło się okno, że nie mam uprawnień do otwierania folderu,ale z kolei po kliknięciu “kontynuuj” zawartość została udostępniona, folder zawiera 39 elementów, głównie ponumerowane foldery typu “1030” i tak dalej oraz pliki setupUi.dll i inne (jeżeli będzie potrzeba, mogę dokładnie powiedzieć), nie mam pojęcia co to, być może to nic takiego i folder został utworzony przez jakąś aplikacje, ale ja sama nie znam się na tym, dlatego proszę o poradę, co z nim zrobić.

Poprawki i aktualizacje Windowsa tak robią, folder można śmiało skasować jeżeli komputer prawidłowo pracuje.

Nie zawsze można to zrobić eksploratorem plików, pomocny będzie np. Total Commander.

Miałem coś podobnego w win 7 , folder usunąłem i nic się nie dzieje , śmiało usuń .

Przepraszam, że podczepiam się pod temat ale problem podobny. Dla syna kupiłem prezent świąteczny HP Mini 210-3010SW z Windows 7 Starter. Po zainstalowaniu OS i paru próbach, może udanych, utworzenia dysków do odzyskania systemu, na HD powstał dziwny podział:

1 - Dysk lokalny (C:) - 216 GB

2 - RECOVERY (D:) - 12,6 GB

3 - HP_TOOLS (E:) - 3,95 GB

4 - Dysk lokalny (Q:) - 0 GB

Mam pytanie. Pozycje 1 i 2 to standard. Pozycja 3 może powsała podczas prób lub istniała od początku, tego nie wiem. Pozycja 4 ma ikonę HD, lecz jako jedyna nie posiada paska zajętości. Czy tak ma być z poz. 3 i 4 czy też można usunąć te pozycje, szczególnie 4-tą ?

to może być recovery system, nic nie usuwaj ale nie jestem pewien. Pod czas instalacji niestandardowej pojawia się partycja 100 MB tego nie należy usuwać. Najlepiej niech syn zostawi to w spokoju. Pozdrawiam serdecznie

A dysk Q to nie od Offica czasem?

Też nad tym myślałem ale po co dla Office’a odrębna partycja?

http://dawka.wordpress.com/tag/dysk-q/