Dziwny komunikat podczas uruchomiania plyt CD

Witam!

Mam następujący problem. A mianowicie, gdy uruchamiam płytę CD z programami (backup) załączonymi do mojego komputera to pojawia mi się poniższa informacja:


16-bitowy podsystem MS-DOS

E:\Autorun.exe

C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchomiania aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk ‘Zamknij’, aby zakończyć działanie aplikacji.


Co ja właściwie i robię i klikam na przycisk ‘Zamknij’ (jest jeszcze ‘Ignoruj’), a płyta jedzie dalej i można spokojnie ściągnąć z tej płyty interesujące mnie programy/sterowniki.

Proszę mi powiedzieć, – o co tu chodzi?

Laptopa mam niecały rok i wcześniej tego nie było. Mam system Windows XP Dodatek SP2.

Zauważyłem, ze dotyczy to płyt nagranych fabrycznie – Samochodowa Mapa Polski, Słownik języka angielskiego i ta moja płyta z backup’em.

Inne płyty – z filmami, jak i moje nagrane płyty z dokumentami/programami -uruchomiają się bez problemu.

Proszę o pomoc i poradę.

Dziękuję

Nic prostego ściagnij http://www.searchengines.pl/phpbb203/pl … SXPPro.exe i kliknij podwójnie :wink:

Zadziała jak masz C:\WINDOWS\system32 - nic nie zmienaiłeś z ustawieniem systemu - nazwą folderu gdzie jest system :wink:

dziekuję za pomoc

teraz działa wszystko poprawnie