Dziwny komunikat przy starcie systemu

Witam po starcie systemu wyskakuje mi taki komunikat " System Windows nie może odnaleźć pliku c/windows/winlogon.exe. Upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie. Aby wyszukać plik kliknij Start a następnie Wyszukaj"

Miałem wirusa i niewiem czy to nie przez niego Trojan.Win32.Qhost.aru. Komp ogólnie dziwnie się zachowuję wolno chodzi zawiesza się i zdarza się że znika wszystko z monitora i zostaję tylko tapeta, proszę o wszystkie porady bo nieweim czy mam robić format czy da się jeszcze coś zrobić

Wejdź do konsoli odzyskiwania (jak ją uruchomić jest tutaj: konsola odzyskiwania).

Aby uruchomić komputer z płyty wejdź do Biosu i w Advanced Bios Features zmień First Boot Device na CD/DVD.

Wpisz MAP ARC

zapamiętaj pod, którą literą jest napęd CD (oznaczymy go jako X);

Wpisz:

expand X:\i386\winlogon.ex_ C:\Windows\sytem32\

x-cdrom, c- dysk systemowy

Wpisz exit i zrestartuj komputer.

EDIT

W ścieżce jest c:\windows czy c:\windows\system32? Sprawdź to dokładnie. Jak to pierwsze, to kolega niżej ma rację, a tego co ja napisałem nie wykonuj.

Daj logi z ComboFix i HT

Jest c/windows czyli to pierwsze, dziwne bo nie mogę zainstalować combofix??? Wyskakuje mi jakieś okienko ale na chwile i nawet nie zdąrzam przeczytać co jest napisane ani screena zrobić