Dziwny komunikat w Gadu-Gadu 10

Wie ktoś o co chodzi? Pisałem wczoraj z koleżanką na gg i w [Moje kontakty] dwa razy kliknąłem na miniaturkę jej fotki, i… :o oto co się działo:

  1. Na pasku zadań wyskoczył mi taki obrazek http://www.fotofaza.pl/zdjecie,3932,inne,obrazek.html

  2. Uruchomiło mi się okno internetowe z jakimś jej profilem

Ps. To coś poważnego ?, proszę wytłumaczcie o co chodziło plisss

Nic poważnego. Skasuj ten komunikat w Ustawieniach GG na pierwszej stronie.

Dodane 13.12.2010 (Pn) 15:42

Menu GaduGadu > Ustawienia i odznacz pozycje Powiadamiaj kiedy sie zaloguję z innego komunikatora

No ok, ale o co to chodziło? Czy to nie jest tak, że skoro cytując komunikat “zalogowałem się na innym (jej) komunikatorze…” to teraz ona ma dostęp do mojego gg, a co za tym idzie, widzi z kim rozmawiam, zna moje hasło, e-mail itp. itd w Gadu-Gadu 10?

Nie, to jest bug jakiś w gg. Klikając na jej awatar, może coś przerwało połączenie. Automat zalogował do gg jeszcze raz - opcja “łącz automatycznie” i wyskoczyło to powiadomienie.

Może przejąć hasło, jeśli logowaleś się u niej na komputerze na swoje gg i nie wyczyściłeś swojego profilu …

Naucz się czytać ze zrozumieniem , tam jest napisane , że zalogowałeś się na innym komunikatorze . On oznacza , że jesteś w dwóch miejscach zalogowany np. ja tak mam jak loguję się do GG na kompie i iPhone.

Rozmawiałem z nią przez gg, a jak kliknąłem na jej avatar to … tak się zrobiło. Ale co, mówisz marcin że powodu do obaw nie ma? Bo jak zobaczyła by niektóre moje rozmowy to #-o j@j nie mam

Tak, nie ma powodu do obaw.