Dziwny komunikat z eksplorator windows myślę że to wirus

Malware po skanie należało kliknąć na usuń zaznaczone

jeśli skanowałeś Kaspersky Virus Removal Tool to on usuwa zarażone pliki możesz przeskanować jeszcze raz

potem przeskanuj już to robiłeś wcześniej przeskanuj obszar Mój komputer http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html gdy będą wirusy pokaż raport

:slight_smile:

Właśnie przed chwilą pokazało się znowu to okienko z eksploratora windows ten Kaspersky Virus Removal Tool wykasował 351 wirusów wszystkie to win32 daum.a na kompie nic nie działa. a jak bym robił format bo chyba bez tego się nie obejdzie to czy muszę wszystkie dyski czy tylko c tam gdzie jest system? A co do tego skanowania to dzisiaj już nie dam rady walka dalej jutro.Odezwę się na PW.

Czekam na odpowiedź.Dziękuję :smiley:

1.format wszystkich dysków i partycji bez wyjątku

2.podczas instalacji nie korzystać ze sterowników i plików będących wcześnie na dysku (oryginalne płyty lub ze stron producenta)

3.zainstalować porządny antywirus np. przez 30 dni można potestować Kaspersky Anti-Virus http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial

:slight_smile:

Witam. Właśnie jestem świeżo po formacie wirus o nazwie win32 daum.a to wirus który robi ogromne spustoszenie na wszystkich partycjach według mnie nie do opanowania, walczyłem z nim chyba z 4 albo 5 dni no ale niestety się nie udało.Powiem w ten sposób że wirusa pozbyłem się programem Kaspersky Virus Removal Tool i Dr. web. Pierwszy z nich znalazł chyba 350 zainfekowanych plików exe. a ten drugi o ile się nie mylę to 2600, no ale po wykasowaniu tych zainfekowanych plików można powiedzieć że 95% programów i gier przestało działać.Tak więc nie było sensu instalować wszystkiego od nowa lepszym rozwiązaniem był format. Chciałem przy okazji podziękować panu Leon$'owi za okazaną pomoc, bo jak sami możecie zauważyć, czytając moje posty największy wkład żeby mi pomóc włożył właśnie on, a pan Huber2t nie wiedzieć czemu mnie mówiąc brzydko mnie olał.Chciał log z Kasperskiego online wstawiłem na forum następnie powiadomiłem go o tym na Pw trzy krotnie prosząc o sprawdzenie i nic zero odzewu do dzisiaj.Moje zdanie jest takie że jak ktoś sam dobrowolnie zaoferuje swoją pomoc to powinien taką sprawę doprowadzić do końca. Jeszcze raz chciałem bardzo podziękować panu Leon$owi.