Dziwny link na Skype

Cześć, dostałem jakis czas temu dziwny link z moim loginem na Skype jako wiadomosc na tymże programie od starego konto kolegi. Omyłkowo kliknąłem i przekierowało mnie do strony “kliknij aby wygrac”. Od razu zamknąłem tę stronę nie klikając w nic. Czy istnieje jakieś zagrożenie?

Jaki czas temu to było ? Przeskanuj PC malwarebytes i adwcleaner, usuń, co znajdą, a następnie jakimś online skaner (np Eset) i również usuń zagrożenia. Dobrze by było, jakbyś dał logi frst, wtedy specjaliści pomogą, co jeszcze usunąć dodatkowo. No i nigdy się nie klika w takie spam/wirus linki. Skype zabezpieczony dodatkową weryfikacją konta ?

To było dzisiaj. Robie skan antywirusem i zrobie Malwarebytes. W jaki sposób dać te logi? Skype zabezpieczyłem.

Kieruj się wg instrukcji tutaj :

1 polubienie

Skany antywirusem i Malwarebytes zakonczony. Powinno chyba byc dobrze? Oto scany z FRST.

Addition.txt (89,1 KB)
FRST.txt (36,2 KB)

I jak? Scan Malwarebytes i Antywirusem zrobione. Sporo tam wykryło (głownie PUP) ale usunąłem wszystko.
To konto co do mnie napisało zablokowałem a hasło do Skype zmieniłem. Powyżej również skany z FRST. Zrobie też scan Eset online.