Dziwny mail co o tym sadzicie?

(Sebans3) #1

oto treść e-maila:

Zawiadomienie

Zawiadamiamy, że zostałeś wytypowany do odbioru

czeku hotelowego in blanco, gwarantującego

14 BEZPŁATNYCH NOCLEGÓW W 1000 HOTELI

w Polsce i 13 innych krajach Europy.

Zrób niespodziankę ukochanej osobie. Hotele zafundują Ci 14 bezpłatnych dwuosobowych noclegów przez 12 najbliższych miesięcy, a Ty po powrocie z wypoczynku zarekomendujesz je znajomym.

Codziennie internauci, tacy jak Ty, czytając to zawiadomienie myślą: "to jakiś żart". Nie dowierzają i pozwalają, aby szansa na cenny wypoczynek umknęła im. Jeżeli w ciągu 7 minut wejdziesz na www.\*\*\*\*\*\* JNJN i wypełnisz formularz zgłoszeniowy, to bezpłatne noclegi będą Twoje. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wiele osób spóźnia się, jak Anna Małolepszy z Osieku.

Ta nieuwaga kosztowała ją utratę wakacji o wartości 1780 zł.

Od Ciebie zależy, czy szczęście będzie Ci nadal sprzyjać!

(Mazzaq) #2

Bardzo często to dostaje. Sam nie wiem - Prawda czy Fałsz

(Filip Turek) #3

ignoruj... ja dostawalem telefony tego typu.. kit wg. mnie...

(Akira3179082) #4

Gdzieś w regulaminie pisze, żeby to odebrac musisz wpłacić tam jakąs kase... Bujda dla naiwnych

(Arek F.) #5

Ja też to dostaję, ale jakoś w to nie wierzę :lol:

(Jakubmysz) #6

ee Głupota do kosza z takimi wiadomościami :smiley:

(Sanka44) #7

Te wiadomości to już przeszłość, miliardy osób je dostają. Wpłacasz kasę i masz noclegi :stuck_out_tongue: lol ;/

(outca$t.) #8

Też to dostaję, już widzę jak ktoś mi 2 tygodnie noclegów po Europie ufunduje :painting:

(Skr3czu) #9

Fałsz;]

Niema co odrazu do koszą:]

(boczi) #10

Może i tak, tylko wyżywienie i inne rzeczy są tak drogie, że wychodzi to nawet więcej. Czytałem któregoś razu na jakimś forum, opinie o tej rewelacji. ;]

luzikseba : proszę poprawić temat na konkretny

(Błażej) #11

Musisz najpierw wykupić jakieś przewodniki czy jakieś inne rzeczy (o iel pamiętam 70zł to kosztuje) i wtedy dostajesz noclegi. Oczywiście za darmo :mrgreen:

(Misiek1987) #12

Ja też dostaje i dla mnie to jest sranie w banie :lol: 8)

(boczi) #13

Nieuzasadnione wypowiedzi będą lecieć.

(Lilimek) #14

Kiedyś był na ten temat artykuł w gazecie (regionalnej - Podkarpacie). Reporterzy postanowili skorzystać z tych noclegów za granicą. Ostatecznie okazało się, że noclegi rzeczywiście są darmowe, ale należy wykupić wyżywienie w hotelu, które kosztuje w takim wypadku tyle, że taniej wyjdzie wynająć pokój od razu z wyżywieniem. Ostatecznie wyliczono, że taki "darmowy" wyjazd kosztował więcej, niż gdyby człowiek poszedł do biura podróży i wykupił u nich wczasy na dwa tygodnie.

Takie maile od razu do kosza. Nie ma nic za darmo.

(pysiu) #15

zwykły spam i tyle szukają naiwniaków :wink: :wink:

(kubut) #16

Nic co za darmo i bez Twojego wysiłku (z tych dobrych rzeczy) cię potka na necie-jest podstępem :smiley:

(Milicja) #17

Ja również oferuję moją daczę na Mazurach na dwa tygodnię dla całej rodziny za frajer... Nie musisz płacić za nocleg.. ani wyżywienie.. Ale [o czym dowiesz się na miejscu po podpisaniu umowy] każdy dm3 w promieniu 50 km od mej posesji powietrza będzie cię słono kosztował...

Czym że byłby świat wielkiego businessu gdyby każdy był przezorny i miał odrobinę wyobrażni.. .