Dziwny mail -> SPAM czy WIRUS?

Dostałem przed chwilą bardzo dziwnego maila. Otóż jego temat to

“=??B?Z29sZHdpbmRvd3My?=”

A nadawcą jest:

" =??B?MzNzdXBlci5jb2… "

Ktoś dostał już coś podobnego ? Poczta o2.pl

Najlepiej zingnoruj i po sprawie:

PS. często z interii są tacy nadawcy ale skoro temat również jest taki dziwny to ignoruj :wink:

o2 = Spam

Takich wiadomości wiele innych jest bez liku:)

Wiem to z własnego doświadczenia

Mam pocztę w o2.pl i jeszcze nic takiego mi nie przysłali, ale podejrzewam, że to jest wirus o nazwie POLAND_OUT, który chce opanować wszystkie komputery w polskich domach, szkołach i firmach!

A dostałeś tego maila, bo widocznie wirus chce mieć swoją bazę główną akurat w Twoim kompie…

A tak serio to usuń :mrgreen:

Deleted :lol:

Też przychodzą mi takie maile, czasem kilka dziennie, wszystkie

:mrgreen:

mojemu bratu to około 100 na dzień przychodzi…(niewiem co ale coś po ang ;)) os sorry przychodziło

zostawił ją bo na ferie na 1 tydzień wyjechał i cała szkrzynka full hehe ale tam miał takie ważne hmmm…wiadomości :x

No bez przesady…aczkolwiek fakt iż z “go2” przychodzą “dziwne” posty, ale nie w takiej ilości…

Spamihilator 0.9.9.9 pomoże :]

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=1060&t=39

Ja mam taki sposób wszytkie meile, od których nadawców nieznam kasuje, dla mnie to bedzie jakaś bakteria…

Mój kumpel wszedł dopiero w kwietniu na poczte na o2.pl, a ostatnio był w grudniu i miał 160 stron i wszystko SPAM, nie wiem dokładnie ile maili ale kilkadziesiat tysięcy.

Jak przychodzi tylke SPAM-u to wielkość skrzynki jest wadą - gdyby była mała nagromadziłoby się tego mniej.

Niezłe rozumowanie :o

To co: powrót do skrzynek 2MB :shocked!:

To napewno super-pies!

Dziś znow dostałem tego maila ale odrazu delete 8)

Nie wiem,ja też mam w o2 czy tlenie jak ktoś woli, ale nie dostaje puki co takich listów, a może antyspama włączyć to pomoże

Ja mam gmaila i w ogole nie mam spamu w Odebranych. Tam kilkanascie w Spamie ale tamte mnie nie interesują (około 30 dziennie)

Czasem warto jednak te maile przejrzeć.

Ostatnio o dziwo gmail wrzucił mi tam maila od dziewczyny :evil:

To tylko zwykły system i czasem może się pomylić :!: