Dziwny "NOWY" Problem z myszką/Kursorem

Witam, spróbuję opisać tutaj jak najbardziej szczegółowo, mój problem dosyć nie wielki ale psuje komfort gdy siedzę na komputerze. :wink:

Mianowicie chodzi o to, że jeśli coś piszę a kursor myszki jest np w innym okienku to przełącza mi na to inne okienko, i piszę tam .

Rozumiecie? Piszę np na nk a myszka jest na jakiś innym okienku i gdy piszę np do tej osoby to po chwili tak jakby kliknął myszką i przełącza mi na inne okienko.

To Taki wzór. :lol:

Więcej informacji ? Piszę np (TERAZ) :twisted: temat i… Mam kursor u góry i po prostu on tak jakby sam się klika i bierze mnie do strony głównej więc musze go sam trzymać na dole.

Okej, to chyba tyle, PROSZĘ BARDZO O POMOC ! Dziękuje z góry, pytania dotyczące problemu pisać poniżej !

Gdy miałem wyrobiony prawy przycisk myszy, to dopiero przerywało mi pisanie, a okienka menu wyskakiwały co chwila. Wróciłem do starej myszy i jest OK. Jest jeszcze na panelu sterowania rozwiązywanie problemów z myszą, ale ostatnio kupowałem do laptopa i na słuch sprawdzałem w MediaMark, czy jednakowo prztykają prawy i lewy przycisk i co z ta siłą przycisku. Wybrałem AM-75B. jest wielka różnica z tymi przyciskami.

trzonek123ett , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038