Dziwny obraz w Far Cry


(Stały_bywalec) #1

Witam. Z góry mowię, że nie wiedziałem czy dać ten temat do działu "problemy" czy "gry" więc dalem do "problemy". A więc... Ściagłem sobie demo Far Cry'a by zobaczyć czy oplaca się zainwestować w ta gierkę. Od jakiegoś czasu bylem na nią napalony. Ściagnąlem, zainstalowalem demo i mam problem z obrazem w grze, a dokładnie http://img.org.pl/obrazek/cmsfvIAIspA.jpg Zainstalowałem nowsze stery do karty graficznej i dalej to samo. W razie czego podaje konfig kompa: HP Pavilion dv 6700; Intel Cor 2 duo T5550 @ 1,83GHz 1,83GHz; RAM 2 giga; grafa GeForce 8400M GS; system operacyjny Windows Viśta Home Premium 32 bitowy P.S wg tego tematu viewtopic.php?f=11&t=158355 i screenu http://img.org.pl/obrazek/cmss01d8BrC.jpg gra powinna chodzić, a jednak z grafiką jest coś nie tak :confused:


(Dojo2744) #2

Niestety ale muszę Cię zasmucić.

Far Cry nie chodzi pod VISTĘ.

Wiedz sądzę że z tego właśnie jest problem.Nie wiem może demo nie chodzi a pełna wersja chodzi.Niewiem bo nie mam tego komercyjnego systemu.

Gdy wychodziła ta gra to jeszcze visty nie było.


(Mateusz Golebiowski) #3

spróbuj pokombinowć z detalami i z rodzielczością


(Stały_bywalec) #4

Kombinowalem z detalami i rozdzielczością. Detale dałem na "najsłabsze" i dalej to samo :frowning:


(Dojo2744) #5

Spróbuj ustawić zgodność z Windows XP ale raczej to nie pomorze


(Elfuego1) #6

zgodność z z xp 2000, i nowe stery


(Akira3179082) #7

Zainstaluj linuksa i uruchom pod wine :wink: Sprawdzone i działa :stuck_out_tongue:


(michalj82) #8

Cytat z pudełka: "Gra może nie obsługiwać zintegrowanych kart graficznych wliczając w to rozwiązania stosowane w laptopach".


(kijek) #9

Nie zgodzę się z tym, ponieważ przed chwilą z ciekawości pobrałem demo i podczas kończenia ładowania wywala błąd krytyczny. Wine w wersji 1.1.5.