Dziwny pasek w Internet Explorer

Hej to znowu ja i znowu mam pytanie. Otóż niedawno ( ze 5 dni temu) w wyszukiwarcepojqwił sie nowy pasek . Nazywa sie My Global Search Bar. Z tego co widze to wnioskuje że jest to jak gdyby wyszukiwarka jest też tam miejsce na wpisanie jakiegoś słowa . Cały pasek ( jest kilka przycisków) jest w języku angielskim. Wiem na pewno że ja tego nie zainstalowałem chyba że nie świadomie. Czy to może być coś grożnego? Może któś wie co to w ogóle jest? z góry dzienkuje za odpowiedzi!

Wklej logi (opis w dziale bezpieczeństwo).

Niby to nic groźnego ale jeśli nie instalowałeś (mogło się zainstalować z jakimś programem) to po co ma siedzieć. :slight_smile:

Odrazu wywalić to

Folder na czerwono usuń ręcznie z dysku

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

A konkretnie log Silent Runners i HijackThis

a tak ogólnie to co to jest

ale co ? :slight_smile:

MyGlobalSearch - taki spyware.

A logi ?

Silent Runners – tu masz opis.

HijackThis – tu masz opis.

:wink:

Hehe nic groźnego, nie ma się o co martwić :slight_smile:

sanka45 jak nie masz nic do napisania to daj sobie spokój :roll: żaden spyware nie powinien być w systemie.

już wklejam te logi

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 16:57

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 16:58

aha na razie nie posiadam silent runners

ja miałem jakiegos wirka ktory zmienił mi napis belki na IE na internet Sexplorer i malulał mi procka na 100%.

Nie instalowałeś może ostatnio BearShare? U mnie po jego instalacji tak właśnie było. Poprostu go (pasek) odinstalowałem w ‘Dodaj lub Usuń Programy’.

YYHY OSTATNIO MIAŁEM BEAR SHARA ALE GO ODINSTALOWAŁEM A PASEK ZOSTAŁ

Mysle ze powinieneś zrobić tak:

Start>>Panel sterowania>> Dodaj lub usuń programy>> odszukaj: My Global Search Bar i wybierz Zmień/Usuń - przynajmniej ja tak zrobiłem i pomogło :slight_smile:

Mam coś zrobić w tym HijackThis?

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 21:29

Skąd moge pobrać ten program Ewido, bo jak klikam na ten link to jakieś forum mi wyskakuje

I tak go nie użyjesz bo masz ME.

no tak własnie myslalem