Dziwny Plik Na GG

Witam, przed chwilą chciałem napisać do kogoś na gg więc nacisnąłem na tą osobe 2 razy i pojawiło się takie coś :

http://img170.imageshack.us/img170/5677/0001ce5.jpg

a po chwili pokazało się okno z rozmówcą … niewiem co to jest …

Wklej porządnie obraz, bo nie widać :twisted:

Złączono Posty : 30.01.2007 (Wto) 17:25

Widać, że GG chce sciągać/otwierać jakiś plik. Zobacz co to jest. Ewentualnie przeinstaluj GG :slight_smile:

To proponuje używać przeglądarki która nie skaluje obrazu.

Wszystko widać ok

Co do odpowiedzi po prostu to plik html odnośnik do strony więc nie ma się czego bać

ja tam widze .htm , nie .html . Jakbym widział html to bym się nie przejmował … a pozattym ta osoba niemiala stronki w opisie … prosze o pomoc kogoś bardziej zorientowanego …

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Daj log z Sielnta i HJT

a nie sciągne tego bo mam limit przekroczony i dlugo by to trwało :stuck_out_tongue: :]

Ok na szczęście czysto :slight_smile:

hmmm to jak czysto to o co chodzi ??:stuck_out_tongue: a jest coś porównywalnego do tamtego spyware co mi dałeś ale żeby mniej zajmowało ??

To jeden z najlepszych skanerów :slight_smile:

hmmm to poczekam do jutra :] jutro juz normalny net będzie :stuck_out_tongue:

Przecież to to samo to tylko rozszerzenie pośrednie tak jak np:

jpg > jpeg

mpg>mpeg

A więc

htm>html>php

To wszystko rozszerzenie stron internetowych. Po prostu twój explorer podczas włączania GG zawsze masz wyświetlaną reklame a on traktuje to jako odnośnik do strony na której znajduje się ta reklama.

Uporządkuj akceptowanie odnośników w domyślnej przeglądarce czy mają być otwierane (tak jak powinno być poprawne) a nie pobierane (jak masz zrobione)

więc pobrałem i przeskanowałem i coś takiego jest :

http://img167.imageshack.us/img167/8737/scanxi9.jpg

te 3 na górze mnie nie pokoją a najgorsze że ten AVG nie usunął ich … to są jakieś poważne wirusy ?

Wrzuć raport z AVG.

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 21:58

adam chciałeś log …

Nie masz wybranego sposobu postępowania w przypadku wykrycia infekcji. Usuń wszystko, co AVG znalazł :slight_smile: