Dziwny problem dotyczący odtwarzacza mp3

Nie wiedziec czemu od jakiegoś czasu nie mogę usunąc z mojego odtwarzacza mp3 żadnych piosenek.Początkowo nie sprawiało to żadnych problemów,ale teraz jak próbuję usunąc jakiś plik to komputer jakby się przywieszał, a kiedy wyjmę odtwarzacz wszystko wraca do normy i pojawiają się jakieś komunikaty typu:

“nie można usunąc [nazwa piosenki].Nie można odnaleźc określonego pliku.Sprawdź,czy ścieżka i nazwa pliku są określone poprawnie”.

Próbowałem też formatowac (prawy przycisk---->formatuj) ale efekt był podobny jak przy usuwaniu.Jeśli ktoś wie na czym polega problem,to bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Jaki ten odtwarzacz masz? Model, firma…

Firma : Pentagram

Model: Vanquish R USB

Fajna firma odtwarzacza :). Pentagram -konkurs matematyczny.

Co do twojego problemu to bym radził abyś klikną (prawoklikiem) na byle jaki dysk, wybrał właściwości>sprzęt>Pentagram (lub Vanquish R) i wyłącz. Potem zażądzaj komputerem zarządzanie dyskami, nazwa dysku wymiennego twego odtwarzacza, przydziel partycję i zformatuj pod FAT16, NIE formatuj pod FAT32.

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 17:48

2 sposób. Pobierz program “Get Data Back for NTFS”. I zacznij skanowanie sektorów z dysku wymiennego “Pentagram Vanquish R USB” może się okazać, że tak szpanowałeś pamięć od swojego odtwarzacza, że połowę sektorów uszkodziłeś. Program wyskanuje sektory i da ci możliwość odzyskania ich. Też da możliwość naprawienia dysku wymiennego.