Dziwny Problem-krzaczki w instalatorze gg

Witam,mam otóż problem,co do programu pobranego z oto tej strony Gadu Gadu.Chodzi o to,gdyż pobiera bez problemu,lecz gdy otwiera się okno instalacyjne są w nim dziwne krzaczki.Pobierałem również z innych stron różne wersje,ale na każdej to samo.

Zarzucam oto screena:

http://imageshack.us/photo/my-images/543/40448085.png/

P.S. Problem ten widze 1 raz,nigdy go nie widziałem,proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Tak wygląda, gdy jest kłopot z Adobe Flash Player. GG wymaga obecności tego pluginu i activexa. Do tego też dobrze mieć aktualne Adobe shockwave. Więc zaktualizuj na początek to wszystko Flash Player. Co do gadu, to trzeba wyczyścić komputer z folderów, plików i ustawień gadu gadu. Trzeba znaleźć wszystko w systemie u usunąć. Potem trzeba usuwać z rejestru wpisy gadu, aż będzie pisało, że zakończone wyszukiwanie. Menu start, uruchom, wpisz regedit.exe daj OK, potem widok, znajdź, wpisujesz słowo gadu , potem klikasz znajdź następne. Co wyświetli się zaznaczonego, to PPM i usuwasz. Dobrze jest przeczyścić JetCleanem z DP, żeby usunął błędne ścieżki do skrótów, wpisy, skojarzenia i co tam trzeba. Potem zainstaluj gadu gadu. Nic nie powinno się krzaczyć.

pawell8391 , proszę o konkretny tytuł wątku (ma mówić konkretnie o problemie). Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica z forum.

Nic nie pomogło,nadal są te krzaczki. A poza tym miałem reinstall systemu i gg instalowałem 1 raz,więc nic nie musze usuwać,bo go jeszcze nie mam zainstalowanego.Jakieś pomysły ?

Spróbuj jeszcze wgrać wersje 10, jak się zainstaluje to zaktualizować do 11.

pawell8391 byłeś o coś proszony …

Ponawiam swoją prośbę o konkretny tytuł wątku.

Nadal nic. Te krzaczki wyskakują na każdej wersji,z każdych stron,niezależnie skąd pobiore są. Co do oferowanych programów adobe flash i adobe shockwave to juz mialem.Jakies dalsze wskazowki ?

Dodane 20.02.2013 (Śr) 14:33

Reinstall systemu na Windows xp pomógł.Dzięki za chęci pomocy.

Pozdrawiam