Dziwny problem w... no własnie nie wiem w czym?

Witam, mam baaaaaardzo dziwny problem zwiazany z, własciwie nie wiem czym. Ja postaram się problem opisać i przedstawić pare screenów co i jak, i jezeli można to proszę pomóżcie. Z góry dzieki.

Wyglada to tak iż z niewyjaśnionych przyczyn, nie wiadomo z kąd podziały mi sie takie rzeczy:

screen1yl8.th.jpg screen2ak9.th.jpg screen3kz2.th.jpg

jak widać link sa nieco innych kolorów niż powinny być, tzn. zamiast granatowe są bordowe, a zwykły tekst koloru pomarańczowego robi się błękitny. Dziwne jest to iż mam tak od czasu jak zrobiłem forata i postawiłem XP, pomyslałem więc że coś musiało się sypnąc przy instalacji, nic nie tracąc (poza moim czasem) postawiłem go jeszcze raz. Ale… Niestety dalej to samo. Po wpisaniu innych DNS-ów problem zniknął ale tylko do czasu zamknięcia przeglądarki (a dzieje sie tak w każdej przeglądarce), po wpisaniu PROXY również nic się nie zmnienia. Wszystko byłoby całkiem do wytrzymania gdyby nie to że po np. 15 minutowej sesji na Allegro.pl nie mogę potem wejść na żadną inną stronę jak na Allegro do czasu aż nie zresetue połaczenia sieciowego.

To jest zapewne wina sterowników kary graficznej :smiley: Zapewne masz kartę ATI(ja mam hd2600 xt). Mam to samo, lecz też nie wiem jak to usunąć.

EDIT:Hehe… masz tą samą kartę co ja :P, więc wiadomo…

Okey, dzięki za naprowadzenie. Zainstalowałem stery w wersji 8.2 i po problemie. Jeszcze raz dzięki, problem zażegnany.