Dziwny problem z Call Of Duty i UO

Witam

Mam bardzo dziwny problem z cod’em podczas grania w single player robi się takie coś:

http://img217.imageshack.us/img217/4952/shot0002ak8.jpg

http://img402.imageshack.us/img402/2553/shot0003xp8.jpg

Nie mogę przez to przejść misji bo żołnierze tak po prostu “zamarzają”

Mam najnowsze stery do karty

Karta to 7900GS Galaxy 600/1600 :twisted:

Podstawowe pytanie: gra oryginalna ?

Może po prostu strzeliłeś do kolesia i upuścił gnata. To chyba jedna z pierwszych gier, w której była taka możliwość o ile się nie mylę.

Jak to zamarzają? Jak odejdziesz nie uciekają/podnoszą broni? Co jak do niego strzelisz? Podaj więcej info jak się zachowują.

Gry są oryginalne :slight_smile:

Na starym kompie (celek 2.6 , 512 mb i Radku 9550 naturalnie przycinało ale dało się grać i nie było takich cyrków).

Po prostu żołnierz strzela robi to co mu “karzą skrypty” i w pewnym momencie takie coś :evil: .

Ale na screenie koleś jest pokazany bez broni. A możesz przez niego przejść, tak jak nieraz jest błąd i widać przez ściany? Jak odchodzisz to się nie rusza?

seba86mu , to wasze podstawowe pytanie zaczyna być denerwujące. Uczepiliście się tego “vortal z legalnym oprogramowaniem”…

Jakie to ma znaczenie? Ja jeszcze nie spotkałem się z piratem, który zachowywałby się inaczej niż oryginał.

Daruj sobie :?

Widocznie nie masz żadnego oryginału.

Ale dalej wygląda mi to na skrakowaną wersję gry :stuck_out_tongue:

Jeżeli rzeczywiście gra jest oryginalna, to może ostatni zapisany stan gry jest uszkodzony. Spróbuj wgrać jeszcze wcześniejszy, albo zacznij misję od nowa, a jeżeli to nie pomoże, to zadzwoń do pomocy technicznej. Nr telefonu jest na końcu książeczki (instrukcji) do gry.

Czy te cuda zaczynają się już na początku gry, czy dopiero w kolejnych misjach ? Jeżeli w kolejnych misjach, to spróbuj zrobić to, co pisałem wyżej.

Raz na początku raz w czasie misji raz pod koniec ,różnie bywa… :frowning:

A nie instalowałeś jakiś nieoficjanych dodatków, patchy ?

seba86mu , mam i nigdy nie widziałem różnicy. Większość piratów to oryginały z podmienionym .exe misiu, więc nie wiem, dlaczego miałoby być inaczej.

Wgrywałem tylko oficjalne najnowsze patche…

Skopiuj, np. na Pulpit folder z zapisanymi stanami gier. Odinstaluj grę CoD oraz dodatek UO. Zainstaluj na nowo i skopiuj z powrotem stany gier na swoje miejsce (chyba, że w ogóle nie zależy Ci na stanach gry). Wyjątek będzie taki, że nie będziesz instalował patchy. Sprawdź, czy jest wszystko ok. Jeżeli tak, to prawdopodobnie patche powodują problem.