Dziwny problem z działaniem klawiatury w win xp

(Gatusostce) #1

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i nie jestem do końca pewien czy to w tym dziale powinienem opisywać mój problem, ale do działu hardware i sterowniki mi jakoś nie pasował. Jeśli jednak nie tu to proszę uprzejmie o przeniesienie go w inne miejsce. Ale do rzeczy.

Otóż zrobiłem na swoim komputerze dla każdego użytkownika Windowsa XP pro Sp2 osobne konto gdyż co chwila coś się w nim wieszało i nikt nie chciał się przyznać, że nabroił :evil: . I ostatnio jeden z użytkowników skarży mi się , że mu klawiatura nie działa co mnie troszke zdziwiło bo chwile wcześniej odszedłem od komputera i wszystko było ok. Jak się okazało rzeczywiście klawiatura nie działała poprawnie, ale tylko na tym jednym koncie. I teraz pytanie co może być tego powodem. Ogólnie gdy naciśnie się, tylko na tym jednym jedynym koncie, jaki kolwiek klawisz oddzywa się ten głośniczek zamontowany na płycie głównej. Jednak gdy przez dłuższy czas (2-3 sekundy) przytrzyma się wciśnięty klawisz, żądany symbol się pojawi(w tle cały czas pika dźwięk z głośniczka). Czy może miał ktoś z was taki problem albo wie jak go usunąć bez konieczności usuwania konta??

(Lukasz7309111) #2

Miałem takie cos :frowning: ja usunołem konto ale zahowalem pliki na partycji i stworzylem nowe przekopiowalem i jest juz dobrze ;]