Dziwny problem z dźwiękiem w filmach

mam problem z głośnością w niektórych filmach. mianowicie głos wypowiadany przez aktorów jest o wiele cichszy niż ogólna głośność dźwięku. jest to dość uciążliwy problem zwłaszcza kiedy filmy oglada sie wieczorem. musze ustawic bardzo glosno film zeby uslyszec wypowiedzi aktorów. mam k-lite kodec 2.73 i allplayera 2.3.0

To niestety zależy od tego jak został zgrany film, niektóre filmy są głośniejsze inne cichsze

głośność dźwięku jest normalna tylko że teksty aktorów są po prostu bardzo ciche

prawdopodobnie z kodekami coś nie tak jest :?

sam kiedys tak miałem

fiml z lektorem był w zasadzie po agngielsku :stuck_out_tongue:

przeinstaluj kodeki powinno pomóc :stuck_out_tongue:

odjazdowicz co to za film ??

pisałem że nie chodzi o konkretny film tylko o kilka.np harry potter z dubbingiem,16 przecznic,wszyscy jesteśmy Chrystusami. … przeinstalowalem na k-lite 2.74 i dalej to samo :/.

czasem jak w 1 folderze mam kilka filmów i napisy to np otwieram jakis polski film a ładuje mi napisy wogóle z innego filmu.??? author vision a jakie kodeki zainstalowałes ze chodzi ci teraz ok?? są jakies lepsze packi kodeków niż k-lite?

poczytaj

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5525

A Dokładniej

Klik

dziex za linka. ale dziwne bo koles poleca ffdshow +ac3. jak mam tylko te kodeki to przy odpalaniu filmu co 2 raz zawiesza sie allplayer

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 15:29

wie ktoś może o co kaman???