Dziwny problem z dźwiękiem


(sebaele) #1

Witam, gdy zainstaluje sterowniki do moje karty dźwiękowej to wszystko jest ok przez parę dni. Ale jak już włączę po paru dniach czasem na drugi dzień muzykę lub film na youtube to dźwięku już nie ma :frowning: a filmy po chwili zatrzymują się, również komputer nie chce się wyłączyć tylko pisze: trwa zamykanie systemu i tak cały czas. Gdy odinstaluję i zainstaluję na nowo sterowniki wszystko wraca do normy na parę dni.

Moja płyta główna to ECS- K7S5A‎, a sterowniki to SiS 7012

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Pozdrawiam sebaele


(Gural7) #2

odinstaluj sterowniki od dzwięku używając tego programu www.programosy.pl/program,driver-sweeper.html,uruchom ponownie komputer,następnie zainstaluj program ccleaner : http://www.filehippo.com/download_ccleaner/ .Wyczyść tym programem rejestr i dysk ze zbędnych wpisów i plików , a teraz zainstaluj sterowniki do swej karty stąd : http://www.softwarepatch.pl/plik/1432/E ... 2-PCI.html


(sebaele) #3

Ok zainstalowałem program do usuwania sterowników, ale teraz co zaznaczyć w programie?

-- Dodane 15.03.2010 (Pn) 21:59 --

Witam ponownie, niestety ale problem pojawił się na nowo. Dziś uruchomiłem komputer po czym włączyłem muzykę i okazało się że dźwięku nie ma :frowning: . Komputer również nie chciał się wyłączyć tylko pisało trwa zamykanie systemu i tak cały czas, musiałem ręcznie go wyłączyć. Po ponownym uruchomieniu dźwięk powrócił !!

Dodam że jakieś 3-4dni temu zainstalowałem na nowo system.

-- Dodane 15.03.2010 (Pn) 22:35 --

Proszę o pomoc :frowning: