Dziwny problem z FireFox-em

Witam.

Wczoraj FF pobierał aktualizację. Dziś próbuję uruchomić przeglądarkę i widzę takie coś

a34da4a8_infoFF.jpg

Za każdym razem wyskakuje, kiedy chcę ją uruchomić. Może to wcale nie jest wina aktualizacji, a jeśli nie to gdzie leży przyczyna? Jak się tego pozbyć?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

usuń toolbar Megaupload, to on jest sprawcą błędu bo jest nie kompatybilny z wersją 2.0.0.15 :slight_smile:

Dodatkowo, po odinstalowaniu MT wykonaj tę wskazówkę:

Wpisz w pasek adresu about:config i daj Enter. Jeśli się pojawi ostrzeżenie, zamknij je. Wpisz w pole Filtr nad listą wartości MEGAUPLOAD. Jeśli pozostaną tam jakieś wartości (a tak pewnie będzie), to każdą, która posiada wpis MEGAUPLOAD kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Resetuj.

PS. Nie radzę w przyszłości instalować tego badziewia od Megaupload. Na oszukiwanie limitów są inne, bezpieczniejsze sposoby.

nom ten toolbar to nic innego jak spyware

witam, mam troche inny problem ale tez jest dziwny. mianowice wczoraj zaktualizowala sie mozilla i od tamtej pory nie moge wejsc na zadna strone, a zeby bylo dziwnie internet explorer dziala normalnie a mozilla nie. probowalem juz kilka razy przeinstalowac i nic, usunalem wszystko z rejestru i dalej kupa. jesli ktos potrafi mi pomoc to poprosze o rade. z gory dzieki

Wywal toolbar Megaupload i po problemie :stuck_out_tongue: .

Jaki antywirus / firewall? Nazwa + wersja.

no wlasnie nie mam megauploada. mam kaspersky 7.0.0.125

naciśnij prawym przyciskiem myszy na Mozille - skanuj “Kaspersky” czy coś takiego i powinno być spoko.

Ustaw nową regułę dostępu do internetu dla aplikacji firefox.exe w ustawieniach firewalla Kaspersky’ego.

Albo wejdź w Panel Sterowania ====> Zapora Systemu i w wyjątkach zaznacz Firefox :smiley:

Maniek5 , proszę, co ty za bzdury wypisujesz? Zapora Windows nie blokuje Firefoksa w taki sposób, więc twoja porada nie ma sensu.

dzieki wielkie, pomoglo