Dziwny problem z FireFox-em

(Norv) #1

Witam.

Wczoraj FF pobierał aktualizację. Dziś próbuję uruchomić przeglądarkę i widzę takie coś

a34da4a8_infoFF.jpg

Za każdym razem wyskakuje, kiedy chcę ją uruchomić. Może to wcale nie jest wina aktualizacji, a jeśli nie to gdzie leży przyczyna? Jak się tego pozbyć?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

(matio) #2

usuń toolbar Megaupload, to on jest sprawcą błędu bo jest nie kompatybilny z wersją 2.0.0.15 :slight_smile:

(VPN) #3

Dodatkowo, po odinstalowaniu MT wykonaj tę wskazówkę:

Wpisz w pasek adresu about:config i daj Enter. Jeśli się pojawi ostrzeżenie, zamknij je. Wpisz w pole Filtr nad listą wartości MEGAUPLOAD. Jeśli pozostaną tam jakieś wartości (a tak pewnie będzie), to każdą, która posiada wpis MEGAUPLOAD kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Resetuj.

PS. Nie radzę w przyszłości instalować tego badziewia od Megaupload. Na oszukiwanie limitów są inne, bezpieczniejsze sposoby.

(matio) #4

nom ten toolbar to nic innego jak spyware

(Grzesieko2) #5

witam, mam troche inny problem ale tez jest dziwny. mianowice wczoraj zaktualizowala sie mozilla i od tamtej pory nie moge wejsc na zadna strone, a zeby bylo dziwnie internet explorer dziala normalnie a mozilla nie. probowalem juz kilka razy przeinstalowac i nic, usunalem wszystko z rejestru i dalej kupa. jesli ktos potrafi mi pomoc to poprosze o rade. z gory dzieki

(adam749) #6

Wywal toolbar Megaupload i po problemie :stuck_out_tongue: .

(VPN) #7

Jaki antywirus / firewall? Nazwa + wersja.

(Grzesieko2) #8

no wlasnie nie mam megauploada. mam kaspersky 7.0.0.125

(Marius G) #9

naciśnij prawym przyciskiem myszy na Mozille - skanuj "Kaspersky" czy coś takiego i powinno być spoko.

(VPN) #10

Ustaw nową regułę dostępu do internetu dla aplikacji firefox.exe w ustawieniach firewalla Kaspersky'ego.

(Marius G) #11

Albo wejdź w Panel Sterowania ====> Zapora Systemu i w wyjątkach zaznacz Firefox :smiley:

(VPN) #12

Maniek5 , proszę, co ty za bzdury wypisujesz? Zapora Windows nie blokuje Firefoksa w taki sposób, więc twoja porada nie ma sensu.

(Grzesieko2) #13

dzieki wielkie, pomoglo