Dziwny problem z Gadu gadu

(Marekpratnicki) #1

jezli chce do kogos napisac na gg! !!

beztytuu5rq.jpg

(Drahalt) #2

Mojemu koledze wyskakiwało to samo :!: Jak dowiem się co z tym zrobił to dam Ci znać :slight_smile: , ale coś mi się zdaje, że mówił mi że to przez szpiega :frowning: Narazie

(Chees) #3

Moze zainstaluj najnowsze gg :wink:

(Marekpratnicki) #4

mam zainsalowana najnowasz wersjie gg! !!

(Mar2904) #5

Dokładnie mam to samo,jak ktoś będzie znał przyczynę to proszę o pomoc (nawet re-instal nic nie daje,mam SP 2)...

(inż. Piniol) #6

a nie możecie po prostu napisać do producenta? :roll:

(Minio Dp) #7

Tylko znając życie na nic się to nie zda :frowning:

(Meteo17) #8

tez to miałem ale zrobiłęm formata i czusto to jakis haker napewno siedzi

(123448) #9

ten plik który wam sie pokazuje jest to najnowszy trojan na gg (wiec raczej nie polecałbym otwierać lub zapisywac tego pliku, on sie najcześciej ukazuje w plikach jpeg.), najlepszym sposobem jest sformatowanie dysku lub tez można przeskanować programami obronnymi które sie zna. aha no i niepodawajcie za dużo danych przy rejestracji do tego forum (np. podawania numeru gg)

(Minio Dp) #10

Czyżby na forum pracuje agent??

(123448) #11

wszystko jest możliwe, radze przeskanować tymi programami : z antywirusów (mks_vir 2005 - do konca kwietnia mozna go uzytkowac za darmo z najnowszego numeru Komputer Swiata - Kaspersky 5.0 pro , Norton 2005, z programów do spyware : ETD Security Scanner (wersja trial działa przez 60 dni , a2 personal - pełna wersja, Spyware Doctor - pełna wersja , Scan Spyware , Anti - Trojan Shield - pełna wersja (dobry program bo w trakcie ładowania systemu już sprawdza czy nie ma trojanów, no i jakiś firewall najlepiej - jakby ktoś chciał do nich linki to pytajcie

(Drahalt) #12

Gregor10 możesz podać linki każdy sobie wybierze to co mu odpowiada :lol: , mnie interesuje link do Anti Trojan Shield :wink:

(Minio Dp) #13

Tu jest link do tego programu ale w wersji shareware

:arrow: http://nowe.pl/modules/mydownloads/sing ... d=1&lid=41

Ja nie mogę znaleźć ale poczekajmy na Gregora :wink:

(Drahalt) #14

I oto właśnie chodzi testowałem wersję shareware Anti - Trojan Shield 8) Jednak jakby znalazł się link do pełnej wersji to byłoby OK :smiley:

(fiesta) #15

Jest we właściwym dla niego miejscu. A o skutach jego napisania i zamieszczenia na forum dowiesz się w najbliższym czasie.

Cytowany kasuję.

(123448) #16

fiesta tylko pomóc chciałem a nie żebyś mi post likwidował ;/

(Asterisk) #17

Za taką pomoc - dziękujemy :twisted: