Dziwny problem z Gadu gadu

jezli chce do kogos napisac na gg! !!

http://img125.exs.cx/img125/610/beztytuu5rq.jpg

beztytuu5rq.jpg

Mojemu koledze wyskakiwało to samo :!: Jak dowiem się co z tym zrobił to dam Ci znać :slight_smile: , ale coś mi się zdaje, że mówił mi że to przez szpiega :frowning: Narazie

Moze zainstaluj najnowsze gg :wink:

mam zainsalowana najnowasz wersjie gg! !!

Dokładnie mam to samo,jak ktoś będzie znał przyczynę to proszę o pomoc (nawet re-instal nic nie daje,mam SP 2)…

a nie możecie po prostu napisać do producenta? :roll:

Tylko znając życie na nic się to nie zda :frowning:

tez to miałem ale zrobiłęm formata i czusto to jakis haker napewno siedzi

ten plik który wam sie pokazuje jest to najnowszy trojan na gg (wiec raczej nie polecałbym otwierać lub zapisywac tego pliku, on sie najcześciej ukazuje w plikach jpeg.), najlepszym sposobem jest sformatowanie dysku lub tez można przeskanować programami obronnymi które sie zna. aha no i niepodawajcie za dużo danych przy rejestracji do tego forum (np. podawania numeru gg)

Czyżby na forum pracuje agent??

wszystko jest możliwe, radze przeskanować tymi programami : z antywirusów (mks_vir 2005 - do konca kwietnia mozna go uzytkowac za darmo z najnowszego numeru Komputer Swiata - Kaspersky 5.0 pro , Norton 2005, z programów do spyware : ETD Security Scanner (wersja trial działa przez 60 dni , a2 personal - pełna wersja, Spyware Doctor - pełna wersja , Scan Spyware , Anti - Trojan Shield - pełna wersja (dobry program bo w trakcie ładowania systemu już sprawdza czy nie ma trojanów, no i jakiś firewall najlepiej - jakby ktoś chciał do nich linki to pytajcie

Gregor10 możesz podać linki każdy sobie wybierze to co mu odpowiada :lol: , mnie interesuje link do Anti Trojan Shield :wink:

Tu jest link do tego programu ale w wersji shareware

:arrow: http://nowe.pl/modules/mydownloads/sing … d=1&lid=41

Ja nie mogę znaleźć ale poczekajmy na Gregora :wink:

I oto właśnie chodzi testowałem wersję shareware Anti - Trojan Shield 8) Jednak jakby znalazł się link do pełnej wersji to byłoby OK :smiley:

Jest we właściwym dla niego miejscu. A o skutach jego napisania i zamieszczenia na forum dowiesz się w najbliższym czasie.

Cytowany kasuję.

fiesta tylko pomóc chciałem a nie żebyś mi post likwidował ;/

Za taką pomoc - dziękujemy :twisted: