Dziwny problem z gg - edycja danych publicznych

może się to wydawac dziwne i irracjonalne ale mam dziwny problem z aplikacją gadu gadu. pewnie napisano tu juz o tym programie wiele, ale z takim błędem się nie spotkałam. otóż próbuję wpisac swoje dane publiczne w ustawieniach. klikam ok, akceptuję warunki, a danych publicznych w wyszukiwarce nie ma. co dziwne mój profil uzytkowanika w ustawieniaxch pokazuje mi że są, ale w wyszukiwarce sie niepokazują. są tez pokazane automatycznie w generacji gg, ale na tym koniec. problem raczej nie jest przejściowy gdyż męczę się z tym juz od kilku dni. czy wpływ na te błędy mogła mieć instalacja konnekta? będe wdzięczna za podpowiedzi. użytkownikiem konunikatorów jestem od niemal 10 lat i wcześniej mi się to nie zdarzło. :smiley:

Jeśli chodzi o instalacje konnekta to raczej nie.Ale nie można tego wykluczyć.

Rzeczywiście jest to dziwne.

Nie mam pomysłu co zrobić.

Możesz jedynie spróbować przeinstalować GG ale wątpie żeby to pomogło.

Jednak spróbowałbym z przeinstalowaniem GG:

-Zrobić backup kontaktów,

-Odinstalować program GG (w Panelu Sterowania, aplet Dodaj/Usuń Programy),

-Usunąć pozostałości po programie (folder \Program Files\Gadu-Gadu),

-Usunąć profil użytkownika (\Documents and Settings\nazwa\Gadu-Gadu)

-(start->uruchom->regedit) Usunąć wpisy z rejestru (\HKLM\Software\Gadu-Gadu i HKCU\Software\Gadu-Gadu)

-Zainstaluj ponownie

Do przeczyszczenia rejestru możesz użyć Ccleaner - opcja rejestr.

no więc odinstalowywałam już program, tak samo jak konnekta podejrzewając, ze tu mógł pojawić się jakiś błąd. zainstalowałam nawet nowszą wersję gg, bo działałam na mojej ulubionej 6. na nic to. problem występuje w samym gg chyba, bo mam gadulca iw domu i w pracy i problem jest ten sam bez względu na to z jakiego komputera korzystam. i tu i tam ustawiam i czekam i nic :). napisałam do techników z gg :))

nie próboałam z rejestram, ale skoro problem występuje na obu kompach… cóż w weekend wspróbuję jakby co. na razie spece od gg kazali mi odczekać 24 godziny po zakceptacji profilu (jakby to miało pomóc…)