Dziwny problem z GG. jak pozbyć się tych komunikatów :|

(=anglik=) #1

Mam dziwny problem. Włączają komunikator GG ( niezależnie od tego jaka wersja, w każdej dzieje się tak samo) pokazują mi się 2 komunikaty:

Oto pierwszy:

gg1.jpg

Gdy Klikne "OK" komunikator się wyłącza. działa jedynie z tym błędem widniejącym na monitorze podczas działania gadu.

Po chwili pokazuje się kolejny komunikat:

gg2.jpg

Nie wiem co mam zrobić żeby te komunikaty mi się nie włączały ponieważ jest to bardzo męczace. Cały rejestr już sprawdziłem i pokasowałem wszystkie błędy lecz to nic nie dało. Może ktoś z was ma jakiś pomysł? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

(Centrumopowiastek) #2

Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> Raportowanie błędów --> Wyłącz

(=anglik=) #3

Jak wyłączyłem raportowanie błędów to komunikator już wcale nie chce się włączyć, kompletnie :wink: wiec to nie pomoze kompletnie.

(Ford Fokus) #4

Wyczyść katalog TEMP (Start -> Uruchom -> %TEMP%). Tam pewnie jest pliczek update.tmp, usuń go.

(lazikar) #5

I co to da?????

Brak monitów nie pozwola działac gg.

Kolego w komunikacie kliknij wiecej i zobacz co to powoduje.

(Centrumopowiastek) #6

To da, że komunikaty nie będą się włączały :wink:

GG się nie włączy, ale przynajmniej nie będzie denerwujących komunikatów :smiley:

=anglik= , czy inne komunikatory też tak wariują?

(lazikar) #7

Ciekawe podejście. ;]

(PaPuX) #8

Zainstaluj AQQ te same funkcje + więcej no i żadnych problemów z komunikatami no i za darmo bez reklam.

http://aqq.wapster.pl/vrl/pobierz_aqq.aspx

Nie wiem po co ludzie sie męczą jeszcze z tymi gg :frowning:

(Centrumopowiastek) #9

We wszystkim trzeba szukać pozytywnych stron :wink:

Może to pomoże.

(El Presidento) #10

Masz moze zianstalowany program WindowBlind :roll:

(=anglik=) #11

Wariuje mi tak jedynie z komunikatorami GG w każdej wersji. Nie mam zainstalowanego WindowBlind. Używałem już innych komunikatórow ale Gg jest najbardziej oczytany i wogóle jak to GG. Narazie żadne z tych powyżej podanych sposóbów nie pomogło bo blędy nadal się włączają. Moze ktoś ma jeszcze inny pomysł?

(Centrumopowiastek) #12

Tak, prawdziwy bibliofil :wink:

Skoro żaden ze sposobów nie pomaga, to pozostaje Ci zmienić komunikator.

(lazikar) #13

Tak jak pisałem ci na gg może to powodowac zgodność systemu. Jednak tak nie jest wiec wstaw loga zobaczymy co tam masz.

(Prec3x) #14

Odinstaluj gg poprzez dodaj usun programy w panelu sterowania. usuń wszystkie pliki i katalogi gadu gadu, w documents and setting\user\gadu gadu oraz program files\gadu gadu. Wyczyśc rejestr. Zainstaluj gg z innego żródła i sprawdz czy plik nie jest uszkodzony.

Najlepiej gg 6.1.

(squeet) #15

Zmień dodatkowo ścieżkę instalacji, aby nie instalować GG w tym samym katalogu... Na przykład niech to będzie C:\Program Files\Gad. Nie zapomnij o eksporcie kontaktów :wink: (nie polecałbym teraz kopiowania pliku z profilem, bo nie wiadomo, co te błędy powoduje)