Dziwny problem z GG. jak pozbyć się tych komunikatów :|

Mam dziwny problem. Włączają komunikator GG ( niezależnie od tego jaka wersja, w każdej dzieje się tak samo) pokazują mi się 2 komunikaty:

Oto pierwszy:

gg1.jpg

Gdy Klikne “OK” komunikator się wyłącza. działa jedynie z tym błędem widniejącym na monitorze podczas działania gadu.

Po chwili pokazuje się kolejny komunikat:

gg2.jpg

Nie wiem co mam zrobić żeby te komunikaty mi się nie włączały ponieważ jest to bardzo męczace. Cały rejestr już sprawdziłem i pokasowałem wszystkie błędy lecz to nic nie dało. Może ktoś z was ma jakiś pomysł? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Mój komputer --> Właściwości --> Zaawansowane --> Raportowanie błędów --> Wyłącz

Jak wyłączyłem raportowanie błędów to komunikator już wcale nie chce się włączyć, kompletnie :wink: wiec to nie pomoze kompletnie.

Wyczyść katalog TEMP (Start -> Uruchom -> %TEMP%). Tam pewnie jest pliczek update.tmp, usuń go.

I co to da???

Brak monitów nie pozwola działac gg.

Kolego w komunikacie kliknij wiecej i zobacz co to powoduje.

To da, że komunikaty nie będą się włączały :wink:

GG się nie włączy, ale przynajmniej nie będzie denerwujących komunikatów :smiley:

=anglik= , czy inne komunikatory też tak wariują?

Ciekawe podejście. ;]

Zainstaluj AQQ te same funkcje + więcej no i żadnych problemów z komunikatami no i za darmo bez reklam.

http://aqq.wapster.pl/vrl/pobierz_aqq.aspx

Nie wiem po co ludzie sie męczą jeszcze z tymi gg :frowning:

We wszystkim trzeba szukać pozytywnych stron :wink:

Może to pomoże.

Masz moze zianstalowany program WindowBlind :roll:

Wariuje mi tak jedynie z komunikatorami GG w każdej wersji. Nie mam zainstalowanego WindowBlind. Używałem już innych komunikatórow ale Gg jest najbardziej oczytany i wogóle jak to GG. Narazie żadne z tych powyżej podanych sposóbów nie pomogło bo blędy nadal się włączają. Moze ktoś ma jeszcze inny pomysł?

Tak, prawdziwy bibliofil :wink:

Skoro żaden ze sposobów nie pomaga, to pozostaje Ci zmienić komunikator.

Tak jak pisałem ci na gg może to powodowac zgodność systemu. Jednak tak nie jest wiec wstaw loga zobaczymy co tam masz.

Odinstaluj gg poprzez dodaj usun programy w panelu sterowania. usuń wszystkie pliki i katalogi gadu gadu, w documents and setting\user\gadu gadu oraz program files\gadu gadu. Wyczyśc rejestr. Zainstaluj gg z innego żródła i sprawdz czy plik nie jest uszkodzony.

Najlepiej gg 6.1.

Zmień dodatkowo ścieżkę instalacji, aby nie instalować GG w tym samym katalogu… Na przykład niech to będzie C:\Program Files\Gad. Nie zapomnij o eksporcie kontaktów :wink: (nie polecałbym teraz kopiowania pliku z profilem, bo nie wiadomo, co te błędy powoduje)