Dziwny problem z gg

Mam taki dziwny problem gdy np. ktoś do mnie napisze i jest w gg nieznajomy przesyła wiadomość to moge z ta osoba gadac itp. ale jak juz ją dodam do listy to cały czasz mam go niedostępnego i nie moge juz z nim gadać i dodam ze reinstalka nic nie dała bo przechodziłem z 7.1 na 7.5. w obydwóch wersjach miałem to samo. POMÓŻCIE!

Może zablokowali ci numer twojego IP z jakiejś przyczyny :??: odczekaj kilka dni, jeśli problem nie ustąpi spróbuj założyć nowy numer (GG) (konto) , albo wyśli maila do do pomocy technicznej GG.

Nie o to chodzi inni których już miałem wcześniej na liście działają i w tym jest problem.

hmm, ale tak amsz tylko z jedną osobą?

jeżeli tak to może wina leże po tamtej stronie :?

a, spbóbuj przed rozmową z “nieznajomym” odać go na listę.

A może ten nieznajomy po prostu Cię zablokował.

nie chodzi mi o to nie rozumiecie mnie. chodzi mi ze kazdego kogo np. znajde i dodam to nie ma go jest niedostepny i tak samo jest jak mam nieznajomy przessyła wiadomość gadam gadam i jest dobrze ale jak juz go dodam to nie moge.

huh…może tamta osoba nie ma cię na liście i ma zaznaczaone aby pokazywało status tylko znajomym,…

pozatym jeżeli ten błąd będzie się powtarzać to radzę zmienic nr gg, bo to może być coś po stronie servera :?

wlasnie nie chodzi o 1 osobe tylko zawsze jak tak robie to tak jest.