Dziwny problem z kodekami

Mam następujący problem: w czasie odtwarzania, zacinają mi się filmy. Myślałem, że to coś z kodekami więc odinstalowałem K-Lite Codec Pack 4.7.5 Full i zainstalowałem najnowszego ffdshow-a. Ale i to nie pomogło, więc od nowa zainstalowałem K-Lite. Pomogło, ale tylko na jedno uruchomienie systemu i od nowa mam to samo. O co z tym może chodzić?

Odtwarzam filmy w Bestplayerze i Subedicie.

Pod powiem ci że masz przynajmniej 2 rozwiązania:

  1. pozostaniesz przy ffshow metoda prosta i jeśli skuteczna to czym się przejmować :slight_smile: K-lite jest dobry ale to może być problem wersji bo najnowsza jest 476 plus update 477 o ile pamiętam :slight_smile:

  2. poszukać i po szperać w ustawieniach K-lite ew. ściągnąć wersje corporate i narzędziami sprawdzić i naprawić te ustawienia :slight_smile:

Przypatrz się jednak najpierw czy na wszystkich kodekach filmy się zacinają, czy tylko na jakimś określonym. Do tego możesz podać na przyszłość Jaki system posiadasz :slight_smile: czasem to też jest ważne :slight_smile:

Wywal wszystkie kodeki. Zainstaluj DivX 7, AC3, XVID, Real Alternative, Quick Time Alternative.