Dziwny problem z komputerem

Witam otoz moj problem polega na tym ze gdy wlacze komputer i np przestawie sobie wyglad windows z LUNA na klasyczny czy zmienie jezyk z angielskiego na polski to przy ponownym uruchomieniu komputera te zmiany nie sa widoczne i jest wszystko po staremu . Tak jest prawie ze wszystkim co przestawie to po restarcie wraca wszystko tak jak bylo tak jak by nie pamietal tych zmian nie wiem co to moze byc prosze o szybko pomoc .

Jeżeli chodzi o język to muisz ustawić na domyślny żeby zachować go po ponowym uruchomieniu. A jeśli chodzi o wygląd to jest pewien że zrobiłeś Zastosuj?

tak jestem pewien i nie chodzi mi tylko o ten jezyk i wyglad tak jest ze wszystkim podalem tylko przyklady za kazdym razem po restarcie jak by sie wszystko resetowalo

malyyyy ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ustawienia wyglądu zostaną zachowane pod warunkiem poprawnego wyłączenia komputera. Czy autor tematu zamyka system poprawnie i czy korzysta z konta administratora systemu a może w PC-cie jest zainstalowana specjalna karta PCI lub program chromiący przed zmianami wyglądu pulpitu? Ponadto sprawdź poprawność rejestru zaufanym programem np. z pakietu Nortona. Szybkie przeinstalowanie systemu bez utraty danych usunie problem.