Dziwny problem z mikrofonem w Steelsound 5h v2

Dobry,

Posiadam w/w sluchawki z wbudowanym gietkim mietkim mikrofonem, i mam z nim podobny problem :slight_smile: mianowicie mikrofon wiem że działa bo gdy w ustawieniach karty sluchawek/windowsa ustawie zeby slyszec mikrofon to sam siebie slysze, nawet klikanie myszki slychac, do tego test audio (Control Panel>sound devices> voice> i tam test hardware - sorki mam XP w eng.) wykrywa i slyszy ten ze mikrofon podczas testow, ale zaraz po nich tak jakby wszystko sie restartowalo i znowu ani na Teamspeakach, ventrilach czy innych voice chatach mnie NIE slychac, tak samo nie widza mikrofonu stery steelsounda OPROCZ momentu testowania sprzetu ;/ co moze byc powodem takiego dosc dziwnego zajscia? Dodam ze jestem swierzo po formacie i ze mam kompa z Packard Bella z plytka instalujaca zarowno winda jak i stery (wiekszosc) i przed formatem wszystko bylo pieknie

Podsumowujac, mikrofon wykrywa TYLKO podczas testu, pozniej lipa + wiem ze mikrofon dziala wiec fakt ze wylutowalem (wycialem i zlutowalem kabelki) regulacje glosnosci z powodu harczenia sluchawek raczej tu nic nie zmieni chyba nie? dodam jeszcze ze sluchawki maja juz pare lat

Dodane 08.07.2010 (Cz) 13:45

Solved ! Rozwiazane !

Glupio mi ale… “XP-Codec-Pack-2.4.9” pomogl juz wszystko działa, zasadzilem jeszcze micophone boostem i wszystko piknie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Close/Delete plz

Jeszcze taki maly TIP dodam tutaj jezeli chodzi o harczenie sluchawek przy regulacji glosnosci … jezeli sa drogie i dobre to zrobic jak ja i np Logi G15 kupic klawiaturke z regulacja glosnosci glownej-windowsowej na guziku, a po zlutowaniu sluchawki beda poprostu tak jakby bez przerwy na full dzialac :slight_smile:

Pozdro dla forumowiczow !

ProblemZMikrofonem ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.