Dziwny problem z Monitorem = BLueScreen

Witam , od jakiegoś miesiąca po wyłączeniu monitora guzikiem i tak odczekaniu jakiejs 1h+ po ponownym włączeniu monitor był przeciemniony i migał ( paski latały) ale po chwili przestawał i gasł , wyłączałem go i włączałem aż załapał przeważnie za 3 razem i było git.

Ale przedwczoraj poszedłem spać monitor wyłączyłem (komputer chodził) , wstaje rano włączam monitor a tutaj BlueScreen (1048) rozwiązałem problem bo to od sterowników coś było , później znowu bluescreen jak grałem też przeinstalowalem sterowniki od grafiki i było spox. Cały dzien monitor był włączony az poszedlem spac , wstaje rano włączam a tu next bluescreen … ale tym razem system nie znalazł rozwiązania… więc mówie nie wyłącze monitora przyjde ze szkoły to zobacze czy bedzie bluescreen. Przychodze po ok . 7 godzinach patrze komputer smiga…

Dziwny problem jak wyłącze monitor na jakąs godzine pokazuje mi się od tego bluescreen(1048) … Nie mam pomysłu jak temu zaradzić . Dzisiaj w nocy chcialem być sprytny i wyłączyłem wtyczke od monitora ale dalej to samo … a zeby było lepiej to nie pokazał mi sie dzisiaj rano pulpit po restarcie tylko czarny ekran i kursor myszki migał ;/ Po wcisnięciu crtl+alt+del pokazało sie w Viscie Menadzer udzadzen , zablokuj komputer itp. Dałem Menadzer urządzen i w tym momencie pojawił sie pulpit wraz z nim … ech POMOCY

sprawdź czy ten monitor działa poprawnie na innym komputerze,

podaj temperaturę karty graficznej oraz dokładny kod błędu, bluescreen jaki wyskakuje.

Jak wyłącze monitor i bedzie bluescreen to napisze kod , a temperature grafiki mam w normie.

Nie wiem czy format by pomógł na bluescreena bo nie chciałbym go robić na marne.

Dodane 22.05.2009 (Pt) 23:16

Oto screen bluescreena po restarcie http://img207.imageshack.us/img207/6700/bluescreen.jpg polecam ściagnąć i powiekszyć.

a to wyskoczyło mi na niebieskim polu : PAGE_FAULTJN_NONPAGED_AREA pod tym było 0x00000050 (0xFFF3F418 0x00000000 0x84876CC9 0x00000000) I teraz bluescreena mi wywaliło przy włączonym monitorze. Wiec to moze był zbieg okoliczności.

Sprawdź czy na karcie graficznej nie masz rozdętych kondensatorów. Właściwie to jaką masz kartę graficzną ?

Dragon124 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

GF GAINWARD GTX 260 Gold Sample praktycznie nówka z miecha ma moze dwa.