Dziwny problem z Notatnikiem

Witam. Mam taki dziwny problem z notatnikiem. Gdy włączam jakiś dokument notatnika lub włączam bezpośrednio program robi się coś takiego, że notatnik zabiera mi 50% zużycia procesora … tego procesu nie da się wyłączyć ( notepad.exe) , komp strasznie muli, wszystko się tnie. Gdy włączę jeszcze raz notatnik pojawia sie kolejny proces i już jest zużycie procesora 100% Wszystko wraca do normy po uruchomieniu komputera ponownie.

Proszę o kontakt w tej sprawie.

Pozdrawiam

Ja tak samo miałem z programem Adobe Reader 8.1, po zainstalowaniu starszej wersji 6.0 problem zniknoł. Nie wiem co jest z tym notatnikiem.

Wiesz ogólnie to mi ten notatnik nie jest tak bardzo potrzebny,od czasu do czasu go używam, no ale chcę wiedzieć w czym tkwi problem i go rozwiązać.

Podaj logi z Hijackthis Poradnik jest na forum

nie mam zadnego loginu w hijackthis … wogole co to :>

Hijackthis to program, zainstaluj go, uruchom i przeskanuj, a raport, który dostaniesz potocznie nazywany jest logiem (lub logami). Podaj je, a ktoś z forum powinien spróbować Tobie pomóc.

HijackThis : viewtopic.php?f=16&t=36654

Zasady wklejania logów na forum : viewtopic.php?f=16&t=213350

Rafalek90 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.