Dziwny problem z pendrive (wykrywa... nie wykrywa... wkyrywa

Witam

Mam następujący problem…

Podłączam pendrive (zwykły kingston 8gb) do mojego komputera … Nic się nie dzieje… Wyciągam, i wkładam go ponownie… Nadal nic… Wyciągam, wkładam, czekam kilka sekund… O co się dzieje… dammm … komunikat o nierozpoznawalnym urządzeniu… Wyciągam, czekam, wkładam… Dioda w pendrive ani mrugnie, na komputerze zero reakcji… Wyciągam… wkładam … 3, 2, 1… poszło… wykrył … - ok można normalnie używać (do momentu wyjęcia i ponownego próbowania podłączenia)…

Sprawdzałem na 3 innych komputerach. Pendrive normalnie odpala, czy to na xp, czy na win7, w DVD czy porcie usb w TV też startuje normalnie, bez zacięcia.

Co jeszcze dziwniejsze, do tego samego portu (jedynego 2.0 jaki mam) podłączam inne urządzenia, pendrive itp … i wykrywane są OD RAZU… Tak jakby ten jeden Kingston gryzł się z moim komputerem i tylko z moim …

Witki mi opadły… W czym może tkwić problem?

Przedmuchaj sloty sprawdź czy po włożeniu do innego slotu (portu USB) nadal jest ten błąd. Spróbuj przez menedżera urządzeń zaaktualizować ster masowa pamięć lub nazwa pend.

z wsadzonym pendrivem uruchom ponownie komputer u mnie pomaga

Dodane 14.01.2012 (So) 0:04

kolejna sprawa takie “schizy” dzieją sie jak masz dużo poinstalowanych urządzeń usb i robi się zamieszanie w sterownikach, dlatego w menedżerze urządzen sproboj wywalić wszystkie, i wtedy wepnij