Dziwny problem z tv-out

mam taki dziwny problem z tv-outem . posiadam karte graficzna GF4 Ti 128MB AGPx8, windows XP. Gdy chce rzucić obraz na TV to jest wszystko ok oprócz obrazu z playerów. Wszystko się normalnie wyświetla, a na ekranie playera zamiast obrazu filmu jest poprostu czarna dziura. nie jest to wina ustawien playera bo próbowałem 3 róznych i to samo. Aha, po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu na nowo XP problem nadal występuje. Na początku jak kupiłem kabel było wszystko ok, a po jakimś czasie sie spieprzyło.

Moze ktos zna ten problem i moze mi pomóc. Z góry dziękuję

Czy ten problem dotyczy odtwarzaczy DVD darmowych?

dotyczy WMP, AllPlayera i Best playera, wszystkie darmowe, i nie chodzi o filmy dvd tylko zwylke aviki i inne

zainstaluj nowszy detonator i wszystko będzie 8)

niestety zainstalowałem najnowsszy sterownik, i dalej to samo a co gorsze nie działa wogóle opcja n-view w windowsie (we właściwościach ekranu w zaawansowanych jak daję na zakładkę mojej karty to pojawia się okienko zatytułowane “nvcpl” z informacją “katastrofalny błąd” i zakładka ta po otwarciu jest pusta) Kiedys mi dzialalo na tym starszym sterowniku wiec to nie jest wina sterownika. MOżliwe ze karta jest uszkodzona?

Natomiast przy użyciu TVTool wszystko działa normalnie oprócz tej czarnej dziury w oknie playera zamiast obrazu. Wyświetlają się wszystkie informacje (np. czas odtwarzania, STOP, PLAY itd, lecz nic więcej nie widać)

Mam nadzieję ze ktoś mi pomoże. Dzięki.

przy najnowszych sterownikach miałem tak jak opisujesz. Próbowałem róznych detonatorów. Zaczęło wszystko działać poprawnie po zainstalowanie detonatora: nVidia Detonator 30.82.

ale ten detonator jest datowany na 2002 rok, nie będzie problemów z działaniem nowszych gier?

Problem już nieaktualny. Sciągnąłem ze strony NVidia najnowszy sterownik numerowany 53.03 i problem zniknął. Dzieki za pomoc.