Dziwny problem z WWDC

Ściągnąłem dzisiaj sobie go, aby zamknąć porty a tu powitalna wiadomość:

0fbf6bbcc43f798f.jpg

Co z tym zrobić?

PS: Po naciśnięciu OK, WWDC się uruchamia, dziwne, bo nie miałem nigdy jeszcze tego komunikatu.

:wink:

po restarcie też pojawia się tan komunikat?

i wszystkie masz na zielono? lub żółte?

Zrestartowałem, odłączyłem sieć, zamknąłem porty, restart, włączyłem net i już jest OK.

Dziękuję za prywatną pomoc De Nira.

nowy10 , mam wszystkie zielone, NETBios żółty.

Dziękuje i pozdrawiam :wink:

Proszę o pomoc bo sam nie potrafię uporać się z tym problemem.

Mam zainstalowane WWDC i po zblokowaniu portów wszystkie oznaczenia miałem na zielono oprócz NetBIOS potr :137.138/139 (był na żółto). Nie wiem co mnie podkusiło (wyczytałem gdzieś na forum, że można tak zamknąć te porty tak aby oznaczenie było na zielono) postanowiłem ponownie WWDC zamknąć NetBIOS i udało oznaczenie jest na zielono .

W tym cały problem, że nie mogę ustawić WWDC do poprzedniej opcji tzn.aby był oznaczony na żółto, a tym samym zamyka mi dostęp do internetu. Po każdej próbie zmiany w ustawieniu i restarcie kompa wraca do ustawienia na zielono i nie wiem jak sobie z tym poradzić.Usunięcie WWDC i nowa instalacja nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc. :cry:

Obecnie abym mógł się łączyć NetBIOS jest otwarty (oznaczony na czerwono).

Spojrzyj na:

http://www.searchengines.pl/Odliczanie-60-sekund-Generic-Host-Process-t12532.html

Tu są opisane modyfikacje przeprowadzane przez WWDC. Spróbuj zmodyfikować lub usunąć odpowiednie wartości w rejestrze Windows.