Dziwny problem

Problem polega na tym ze po ok 30 min podłaczenia do netu za pomoca neostrady nie moge przgladac stron www prze przegladarke opera, z reszta przez ie tak samo. A komunikator działa ,outllok tez. Moze to wina złej konfiguracji kerio lub programu cfosspeed który nie dawno zainstalowałem. Moze ktos znajdzie na to jakas radę. Mam win XP.

pozdrawiam

W kerio to bym nie doszukiwał się problemu. Skoro udaje Ci się nawiązać połączenie tzn że zapora jest dobrze skonfigurowana. Może załapałeś jakiegoś viruska czy robaczka ?? Użyj jakiegoś programu, który przeczesze Twój system.

A próbowałeś odinstalować ten program żeby sprawdzić, czy to on jest przyczyna ??

Przeskanowałem dyski skanerami i nic nie znalazło. Odinstalowałem ten program i tez niestety nie pomogło. Poza tym po kazdym ponownym urochomieniu musze na nowo wpisywac nazwe uzytkownika i hasło w konfiguracji połoczenia które konfigurowałem recznie mimo ze zapisuje te ustawienia.

Spróbuj tak: panel sterowania —> połączenia sieciowe i internetowe —> opcje internetowe —> zakłądka połączenia —> tam masz dodane połączenie (domyślne) i zaznaczona opcję zawsze wybieraj połączenie domyślne. Wejdź w ustawienia Twojego połączenia, zaznacz opcję automatycznie wykryj ustawienia. Poniżej masz nazwa użytkownika oraz hasło - wypełnij te pola jeśli są puste. Następnie wejdź we właściwości zakładka opcje i odznacz opcję monituj o nazwę użytkownika, hasło… nie będzie Cię pytał o hasło itp.

A skanowałeś programem typu ad-aware, HijackThis itp ??

Jeśli nie to przeskanuj może coś znajdzie :slight_smile:

Powodzenia

Jeszcze jedno. Gdy juz nie moge otwierac zadnych stron i sie rozłącze i ponownie próbuje połaczyc bez restartu pojawaia sie taki komunikat:

Bład podczas łaczenia z internet

Trwa sprawdzanie połaczenia sieciowego

TCP/IP zgłosił bład 1450. Zasoby systemowe nie wystarczaja do ukończenia żądanej usługi.

Aha. skanowałem adaware i spybotem.

Znalazło coś ??

adaware znalazło jedna próbe przejecia przegladarki czy cos takiego, nie pamietam. Usunałem to.

Postapiłem według twoich wszystkich wskazówek ale niestety nic to nie daje. Dalej napierw restart a potem wpisywanie nazwy i hasła w połączeniu. Szlag mnie juz trafia. Wymysl cos jeszcze, prosze!

http://forum.mks.com.pl/forum/viewthread.php?tid=3849

stąd ściągnij programy:

HijackThis oraz CWShredder - użyj ich i wklej loga z Hijack’a, jest tu kilku speców i powiedzą Ci czy coś ewentualnie wywalić. Tutaj moja pomac sie kończy, niestety :frowning:

Wileki dzieki wSz. Bede kombinował dalej.

pozdrawiam