Dziwny Proces w rejestrze i nie tylko

Witam mam jakiś dziwny problem z kompem … gdy nic nie robie … tzn tylko np pisze z kims na necie albo cos takiego przegladam strony to jeszcze jest ok ale jak zaczynam cos robic np kopiowac pliki itd. to dysk sie dziwnie odzywa tak jakby piszczy ale to jest takie ciche piszczenie nie wiem jak to okreslić… i im wiecej rzeczy robie tym czesciej tak robi… i czasem nawet się restartuje system… nie wiem co to moze byc ?? jeszcze 3 dni temu wszystko dobrze działało… ale nie wiem czy nie mam jakiegoś syfu… poradźcie mi co zrobic mam nadzieje ze dysku nie bede musiał kupować…

Wklej loga na początek.

niestety nie da sie odpalic loga… !!

obrazek9ze.jpg

dysk ci siada

Zobacz tą wersje

:arrow: HijackThis

Też tak mam czasmi…

Poczytaj TEN temat. Sam go założyłem jakiś czas temu. CZasami pojawiają mi się pojedyńcze dźwięki, ale jak na razie mam od pewnego czasu spokój.

zrobilem dysk HDD Regenerator naprawilo mi 76bad sectorow i udalo mi sie wlaczyc hijackthis, oto log:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz :

Plik na pomarańczowo usuń ręcznie z dysku

W razie problemów z usunięciem Plików/Folderów Użyj programu Pocket KillBox

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Co do tego :

Poczytaj :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=38003

Hmmmm…ja podam troche drastyczny sposób, ale uzyj go dopiero kiedy inne nie przyniosa porządanego skutku :):slight_smile:

Zdjemij wszystkie partycje i załóż jedna po czym sformatuj ją. Potem zdejmij tą partycję i załóż jeszcze raz tylko juz tak pozakładaj partycje jak chcesz zeby były i zainstaluj system, u mnie to pomogło, więc mysle że i u Ciebie przyniesieporządany skutek. Dysk jakiej firmy ???

Segate Baracuda :wink: ale wszystko śmiga. Przeinstalowałem system bo wczesniej sie scinał a teraz śmiga dobrze :wink: ale jest jeszcze jeden mały problem kurcze tak to jest jak sie zaraz jakiegos antyvira nie ma juz mi cos do kompa chyba wskoczyło i teraz pytanko co to jest ??

taki folder:

obrazek1jg.jpg

a w nim takie coś:

1p200671017614tq.jpg

I oczywiście nie da sie go usunąć tak normalnie ani na trybie awaryjnym… wrrr prosze o pomoc nie zakładam nowego tematu bo to chyba zbędne ale jak nikt nie odpisze to napisze nowy…

a oto co mam w procesach :

proces1sz.jpg

No i jeszcze hijackthis:

mam nadzieje ze odpisze ktoś:)

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik newdotnet7_22.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

uusń po tym folder

hmmmm dziwne niby usuneło ale ten plik dalej znajduje sie w program files… chyba ze trzeba reset zrobic ? to zaraz zrobie a co do tego progsa to jeszcze cos mi tam wykrył :

costam7iq.jpg

PS. ten plik sie chyba raczej nie usunoł bo tam nie pisało ze 1 removed… tylko cos tam innego…

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 17:38

a jakbym tak wlazł do rejestru o tutaj tak i wywalił ten new net startup

rej1yp.jpg

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 18:49

spoko poradziłem sobie już :slight_smile: wystarczyło toszke poszukać i poczytać ale dziekuje za wszystkie odpowiedzi temat mozna zamkąc :wink: heh