Dziwny reset komputera

Witam.

Proszę o sprawdzenie mojego loga, ponieważ mam problem z resetowaniem się komputera. Tzn. czasem po dłuższym przestoju (komputer wyłączony przez noc) jak włączę komputer i zacznę np w coś grać, lub zrobię coś aby zużycie procesora znacząco wzrosło (nie to że miliardy aplikacji powłączane bezmyślnie i nie wiadomo po co) tzn. zacznę przeglądać internet (Avant Browser) i jednocześnie włączę np Bit Cometa albo nawet zacznę w coś grać to po kilku chwilach (najwięcej minutach) komputer się restartuje. Nie ma to miejsca jeżeli po włączeniu system pozostanie sam sobie (czyli nic nie włączam) jednak gdy zacznę coś robić (nawet przeglądać dysk) po niedługim czasie mi się restartuje. Co dziwne po tym “awaryjnym” reboocie wszystko już jest normalnie i nie muszę sie martwić że się zawiesi. Już kolejny referat straciłem przez ten głupi reboot nie wliczając wielu zmarnowanych płyt CD-R…

A po wywyodzie pora na log:

Będę wdzięczny za pomoc.

Log jest czysty :slight_smile:

Czy komputer restartując się daje jakieś znaki (tzn czy coś się wyświetla)?

Sprawdź błedy w podglądzie zdarzeń: Start --> Panel Sterowania --> arzedzia Administracyjne --> Podgląd zdarzeń :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Nie wyświetla nic podejrzanego… No tylko ekran na sekundę gaśnie i się zapala ale to od nView

Sprawdziłem i znalazłem błąd akuat mniej więcej o tej godzinie co się TO zrobiło:

77075ee6d9daa1d1.jpg