Dziwny spadek wydajności


(Baliks123) #1

Witam.


(Fan Xp) #2

Temperatury są ok. Pokaż jakie masz procesy uruchomione.


(Baliks123) #3

Ponieważ jak chce dodac plik pokazuje mi się komunikat Błąd Wysyłanie zakończone niepowodzeniem. Dam link http://i.imgur.com/HEO3W1S.png . Proszę .


(Tabexger) #4

Przeczyść komputer w środku. Sprężone powietrze + szczoteczka. Może po prostu nagromadziła Ci się taka warstwa kurzu na wiatrakach i w radiatorze że chłodzenie nie wyrabia gdy komputer jest obciążony.


(Baliks123) #5

Dobrze pobawiłem się trochę sterownikami na starsze na beta itd. itd. i jak na razie wydajność jest taka jak powinna być . Mój problem jednak dotyczy teraz temperatury GPU bo jej temperatury idle sa o 20 c wieksza niż wcześniej http://tinypic.com/view.php?pic=70yzb5&s=5#.U9gdnWflqUk ... Wynosily one po 30 + w spoczynku a teraz temperatury gpu to 48-50+ w spoczynku , pewnie powiecie ze nie ma co się martwic itd. , ale podchodząc do skrzynki normalnie z niej wieje jest zimna jak cholera , wszystkie wiatraki dzialaja , i czyscze wszystko po kolei powietrzem zawsze , i tak sczoteczka specjalna nia wlasnie czyszcze fans z każdej strony . Do tego nie po to dawalo się tyle pieniędzy za karta która wlasnie za temperatury chwalili itd. a tu masz .... Cos tu jest nie tak i nie jest to kurz , z góry dziekuje za wszelkie sugestie .

Btw wlasnie po wlaczeniu pc , zaczyna ta temperatura gpu od razu rosnąć w gore az dochodzi to tego 50 , obciążenia sa 0% . Jedynie uzycie pamięci gpu wynosi 3% . Także obciazona niczym nie jest a tmp rosnie i rosnie bez jakies przyczyny .