Dziwny spam

Witam. Od jakiegoś czasu, na mojej poczcie na Gmailu, do (chyba) każdej wiadomości dostaję wiadomość od postmaster@hotmail.com

Ktoś wie, dlaczego takie coś dostaję? Czytałem co tam piszę, ale nic z tego nie wnosi. Mój adres to jasio77mega@gmail.com, a w treści jest pokazany jasio77@outlook.com. Pamiętam, że kiedyś, ale to z rok temu, zakładałem konto w Outlooku, żeby zobaczyć, jak wygląda tam poczta. Jednak wolałem zostać przy Gmailu, konto oczywiście usunąłem. Wkleję wam to co dostaję (tu wkleję powiadomienie ze Steam Market, że sprzedałem przedmiot):

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

A napewno nie próbowałeś sprzedawać przedmiotu ze steam albo ktoś z twojego rodzeństwa nie logował się na Twoje konto?

ja bym sprawdził czy rzeczywiście konto zostało usunięte, zaloguj się na konto Microsoft, postaraj się odzyskać hasło jeśli nie pamiętasz jakie używałeś, lub jakie mogłeś użyć.

po zalogowaniu pomyślnym zwyczajnie usuń konto wg instrukcji: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-live/account-close-account

@adamfr Nie! :smiley: To akurat ja sprzedałem, ale dziwię się, że tyle tego dostaję.

 

EDIT:

Jednak miałem jeszcze konto! :o Usunąłem, zobaczymy co dalej. :stuck_out_tongue: