Dziwny sposób drukowania-drukuje co innego niż jest w dokum

Witam

Mam dziwny problem. Otóż w dokumencie word w spisie terści mam napisaną stronę '73" (gdy otwieram dokument to tak pisze i chce żeby tak było). Natomiast gdy zaczynam drukować strona “73” zmienia się na '72" i taką drukuje. dodam, ze wcześniej edytowałem ten spis treści zmieniając stronę 72 na 73. I drukuje tak jakby zapamiętał tamte ustawienia. o co chodzi? i jak rozwiązać ten problem ?

Dodane 13.05.2010 (Cz) 15:31

bardzo proszę o odpowiedź, pomoc bo dostaję już na głowę przez to …

Hej,

:arrow: Z jakiej wersji programu MicroSoft Word korzystasz??

:arrow: Czy spis wykonany został ręcznie czy automatycznie poprzez stosowanie nagłówków??

:arrow: Skąd wynika konieczność zmiany strony i jak to robisz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

dziura87 , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami zakładania tematów na forum. Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Bo spisu treści nie robi sie ręcznie, tylko za pomocą narzędzi zawartych w edytorze.

Jezeli zrobisz to tak jak należy, to wszelkie późniejsze zmiany w treści dokumentu, zostaną uwzględnione w spisie treści automatycznie.

Hej,

Dokładnie. Tyle tylko, że numery stron - i nie tylko - można edytować także wtedy, gdy spis jest zrobiony automatycznie. Wprowadzone zmiany znikają jednak po tym, gdy spis zostanie zaktualizowany…

Pozdrawiam,

Dimatheus