Dźwięk nie działa. Nowy system. Problem z plikiem user32.dll


(Slq Babe) #1

A wiec zainstalowałem nowy sytem wszystko szlo bez problemow.

Zainstalowalem sterowniki do mainbord etc... i po restarcie kompa. teraz zawsze wyskakuje taki blad

i nie ma dzwieku... wtf.. ? n jak moge to naprawic... bez instalowania zadnego nowego systemu...


(Cosik Ktosik) #2

Aby odzyskać bibliotekę user32.dll musisz uruchomić komputer z płyty instalacyjnej windows, wybrać konsolę odzyskiwania (za pierwszym razem jak się pojawi naciśnij R, wtedy naciskasz ten klawisz). Wpisujesz polecenie:

expand X:\i386\user32.dl_ c:\windows\system32\user32.dll

(gdzie X to napęd, a C-dysk systemowy). Po expand i przed literą dysku jest spacja.

Naciskasz Enter i wpisujesz exit i enter.


(JNJN) #3

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN


(Slq Babe) #4

Więc tak dopiero teraz zobaczyłem ze ktoś odpowiedział w tym topicu. Wczoraj nie poradziłem sobie sam z tym. Dziś rano postawiłem nowy system inny.. bez sp2.. na początku działało all. Zainstalowałem sp2 kilka aktualizacji sie zassało. Zainstalowałem kilka programów które wymagały resetu komputera. Zrobiłem reset i po resecie znów ten błąd... już myślę ok spalę ten komputer będzie spokój. Ale otworzyłem forum i spróbowałem zrobić to sposobem jaki podałeś\aś @cosik_ktosik lecz nie zadziałało nie znajdowało takiego katalogu lub pliku. Uruchomiłem system jeszcze raz i znów wszystko działa jest dźwięk i nie ma żadnych errorów a nic nie zrobiłem...

Teraz kilka pytań na przyszłość.. może nie znalazło mi tego pliku z cd bo.. wpisywałem złą literę cd-romu.. ale nie wiedziałem jak sprawdzić w konsoli naprawiania jaka literę ma cd-rom w systemie było to F:\ tam jednak nie mogłem przez cd F: wejść na ta ścieżkę jak tez na żadną inna... jak mogę w konsoli sprawdzić jaka literę ma cd-rom..

Next pytanie skąd właściwie pojawił sie ten błąd. Zawsze instalowałem system z tej samej płyty cd instalowałem te same sterowniki i nigdy nie miałem takiego błędu dopiero wczoraj.. ?


(Cosik Ktosik) #5

Aby sprawdzić bieżącą literę dysku wpisz: MAP ARC