Dzwiek Problem


(Gehos) #1

Przy wlanczaniu kompa nie mam dzwieku ani na gadu gadu ani jak otwieram foldery mianowicie na winampie mam allplayer tez mam co jest grane odpiszcie prosze :frowning:


(boczi) #2

Gehos proszę poprawić błędy ortograficzne i używać polskich znaków w pisowni: poprawić posta.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75810


(aju) #3

W GG włączone dźwięki ( popatrz w ustawieniach)

Co do wina:

panel sterowania => dźwięki => dopasuj głosnośc systemu => zaawansowane => opcje => właścwości: zaznacz wszystko => ok => opcje => zaznacz: sterowniki zaawansowane => wszystkie wskaźniki na full

panel sterowania => dźwięki => zmień schemat dźwiękowy => rozpoczęcie nawigacji => powinien być windows => uruchomienie.


(Kontakt) #4

Jeśli na winampie masz dźwieki a w systemie nie to najprawdopodomniej masz wyciszone w start-> wszystkie programy -> akcesoria -> rozrywka -> regulacja głośności dźwięki Wave... Jak tam jest wszystko dobrze, to sprawdz sterowniki, albo od razu odinstaluj i zainstaluj ponownie... wtedy ustawienie domyślne powinny naprawic problemy z dźwiękami


(Gehos) #5

ale mam troche problem bo mam winde angielska i nie bardzo wiem gdzie to wszystko powlanczac wiem gdzie panel i gdzie dzwieki ale reszta niewiem ???

Złączono Posta : 13.08.2006 (Nie) 20:49

wave mam na full a niewiem jak odinstalowac wszystkie sterowniki odinstalowalem tylko 1 a reszte niewiem jak to ???


(Piotriwa) #6

Witajcie.

A ja mam taki problem, że w ustawieniach o których mowa wyżej:

samoczynnie wycisza mi się wave, ustawie wszystko na maxa, a po jakimś czasie wave sam się wycisza.... Pozostałe suwaki są ok. Przeinstalowałem stery, robaków nie ma, a i tak się wycisza.... Może jakieś sugestie?

Pozdrawiam...