Dzwięk sie tnie

Witam

mam problem gdy coś robię typu otwieram ff3 gdy słucham muzyki muzyka się tnie i okna użycie pocesora ~1%

ale czuje jak by coś muliło kompa

komputer:

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz

2046MB RAM

NVIDIA GeForce 9600 GT

Windows Vista™ Home Premium SP1

EDIT czytałem że to może być wina zasilacza właśnie dziś zmieniłem na Corsair 650W

to zdjecie z everesta czy wszysko jest dobrze ?

6dc4eb03a9ebed9am.jpg

Byłoby dobrze wiedzieć czym tą muzykę odtwarzasz? Czy procesor był kręcony do góry? Czy dzieje się tak od zawsze czy od niedawna? Czy odtwarzasz przez jakieś wtyczki kompresujące dźwięk? W ogóle więcej szczegółów bo przyczyn może być wiele - od priorytetów wątków po zasilacz.

No i jeszcze logi daj komuś do przepatrzenia tak prewencyjnie.

Muzykę odtwarzam Foobarem2000

Nie

Od Dziś, bo dziś postawiłem nowy system, po tym jak 2 tyg nie był używany bo zbierałem na kartę i zasilacz, myślałem że będzie spokój a tu takie coś

nie jestem znawcą ale myślę że to sterowniki do karty graficznej, po za tym nie instalowałem Realtek 97 bo dzwięk już był po zainstalowaniu sterowników do karty graficznej ;>

Stanowałem antivirusem dla pewności nic nie znalazł tak samo ad-aware

Spróbuj przydzielić programowi priorytet wyższy niż normalny. Skąd wziął się dźwięk bez sterowników od karty dźwiękowej?

nie wiem :oops:

ale znalazłem informacje na temat napięć zasilacza

ffedf4e2170f97bfm.jpg

czyli 95% że to zasilacz tylko jak ustawić te normy

Everest może napięcia przekłamywać, uwierz (u mnie podaje że na 12V jest 13.80V a nie jest). Zasilacz zostaw na razie w spokoju. Najpierw zainstaluj sterowniki od dźwięku.