Dźwięk trzeszczy

Witam . Mam problem z dźwiękiem , gdy chce posłuchać muzyki , z głośników/słuchawek trzeszczy.

Moja karta dźwiękowa to : C-Media CM6501 Like Sound Device . Próbowałem instalować sterowniki do tej karty dźwiękowej , ale bez skutków , nie wiem czy jest ona zintegrowana czy nie. Problem pojawił się po resecie komputera , po używaniu programu OTL i SecurityCheck. Proszę o pomoc.

Jeśli za mało informacji podałem , to piszcie co mam dodać.

Używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ.JNJN

Jeśli po dokładnym odinstalowaniu sterowników karty muzycznej i wyczyszczeniu systemu i ponownym zainstalowaniu sterowników i na słuchawkach występuje trzeszczenie, to możliwe, że padła karta lub coś wzbudza taki dźwięk np. uszkodzony zasilacz, gniazdo karty muzycznej, płyta, kable i inne.

Jeśli do restartu/resetu kompa było dobrze, podejrzenie uszkodzenia raczej pada na sprzęt.

Jestem w tym zielony. Jak dokładnie odinstalować sterowniki i wyczyścić system ? W menedżerze urządzeń klikając na sterowniki dałem opcję odinstaluj. Wystarczy? Też dokładnie nie wiem jakie sterowniki zainstalować , przeglądałem różne tematy , to dowiedziałem się , że do zintegrowanych kart ,trzeba najpierw zainstalować sterowniki do chipsetu . Proszę o napisanie mi krok po kroku co mam zrobić .

Wkleję podsumowanie z Everesta moje sprzętu

http://wklej.to/7fk8o

Dodane 12.01.2012 (Cz) 20:21

Czy ktoś może mi pomoc? Borykam się już kilka dni z tym . :expressionless: